Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o wymianę lamp


karol2984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam teraz angel eyes sonara, poprzedni właściciel je wstawił. lampy nie są dzielone i jeżeli chciał bym zmienić np. na takie jak w linku to czy będę musiał coś ciąć czy możliwe że już poprzedni właściciel już coś robił w tym kierunku?

http://allegro.pl/lampy-przod-audi-a4-b5-lift-99-00-soczewki-chrome-i4649203732.html


http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-94-98-soczewka-fk-depo-i4646046623.html


ps. wiem że jest dużo tematów ale to inny przypadek jak sądzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie są dzielone to prawdopodobnie rzeźbił. Inaczej by nie weszły. (Chociaż są tacy co twierdzą że wcisnęli jakoś ...)
Wykręć jedną lampę i najprawdopodobniej będzie widać czy było coś robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod te lampy z pierwszego linka musisz podcinać krawędzie na błotnikach pod kierunkami,chyba,że już są wycięte pod te lampy Sonara.Do tego dochodzi zmiana kostek,bo są inne.Pod lampy z drugiego linka nic nie musisz rezać.Po prostu zakładasz,kostki też pasują.Ogólnie koledzy z forum zakładają i polecają te z pierwszego linka-ja również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy Sonara nie wymagają przeróbek wiec żeby wstawić lampy po lifcie musisz ciąć blotniki. Zauważ ze przy zamiennikach z Allegro masz napisane roczniki do których pasują więc jeśli jestem napisane 99-01 to bez cięcia nie podejda. Jak chcesz lampy zespolone to kup ori polifty z kostkami, przytnij błotniki i cacy, szkoda kasy na chinszczyzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...