Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie gaśnie lampka oświetlenia kabiny oraz...


toma085

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od kilku dni coś przestała mi gasnąć lampka od podświetlenia kabiny , można ją wyłączyć tylko przyciskiem w pozycji 0 a wcześniej jak miałem ustawione na środku to po zamknięciu drzwi lub zapaleniu silnika sama się ściemniała aż zgasła . teraz jak nie przełącze na 0 to światełko nie zgaśnie.

A i od tego momętu też nie migają mi migacze podczas zamykania mobilajzerem lub otwierania zawsze dwa razy migneły.

Czy ktoś z was może wie lub przypuszcza co mogło się stać? Jutro postaram się podjechać na komputer to może coś pokarze,


Nikt nić nie podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie padł ci mikrostyk w któryś drzwiach albo wiązka i widzi cały czas otwarte drzwi. Sprawdź błędy w module komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że mikrostyk jest dobry bo pokazuje otwarte drzwi. Podłączyłem dzisiaj autocoma i pokazał że nie można odblokować tylnych prawych drzwi i próbując wywołać to autocomem pokazywał drzwi zablokowane a normalnie się zamykają i otwierają z pilota i nic nie jest zablokowane.

Zauważyłem też że nie zapala się czerwona lampeczka w drzwiach.


Mały EDIT poszedłem podłubać i ku mojemu zaskoczeniu po skasowaniu błędów autocomem wszystko wróciło do normy ale za to przestał widzieć otwartych drzwi. Czyli to będzie owy micostic , gdzie on jest i czy trudno się do niego dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrostyk jest w zamku dostęp nieciekawy trzeba zamek z drzwi wytargać. Sprawdź jeszcze wiązkę pomiędzy słupkiem a drzwiami bo może tam coś nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.10.2014 o 18:58, toma085 napisał:

Wychodzi na to że mikrostyk jest dobry bo pokazuje otwarte drzwi. Podłączyłem dzisiaj autocoma i pokazał że nie można odblokować tylnych prawych drzwi i próbując wywołać to autocomem pokazywał drzwi zablokowane a normalnie się zamykają i otwierają z pilota i nic nie jest zablokowane.

Zauważyłem też że nie zapala się czerwona lampeczka w drzwiach.

 

Mały EDIT poszedłem podłubać i ku mojemu zaskoczeniu po skasowaniu błędów autocomem wszystko wróciło do normy ale za to przestał widzieć otwartych drzwi. Czyli to będzie owy micostic , gdzie on jest i czy trudno się do niego dostać?

 

I jak, poradziłeś sobie z problemem? Bo mam podobnie. 

 

Ok, znalazłem winnego: pęknięty kabelek w drzwiach.

Edytowane przez golfagn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...