Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klocki hamulcowe - przód


Henx29

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po założeniu nowych klocków powinny być dołączone te spinki czy jak to sie nazywa zeby klocek nie kałatał podczas jazdy ?

Chodzi o to ze podczas gdy jade np po hopkach lub dzióry to cos mi tam kałacze z przodu. Wachacze wymienione góra dół i co tam tylko mozliwe i dalej kałacze. Znajomy przejchał sie autem z ciekawosci i mowi ze to klocki kałącza. Przejechał przez próg zwalaniajacy z wcisnietym hamulcem i cisza, czyli zgadzałaby sie jego teoria. Wiec nie wiem czy nie powinno byc tam tych spinek co by je trzymało i zapobiegało kałataniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tego to Ci nie powiem bo nie mam pojecia. Kupiłem w w sklepie z czesciami. Podałem tyllko model auta i koles sprzedał mi pierwsze lepsze klocki. Nie sato jakies markowe tylko tankia tandeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKej dałem ciała z kupnem :P A teraz czy sa jakies warte uwagi klocki czy tylko te od Audi dilera ? W zasadzie tarcze tez do wymiany beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Ferodo FDB1717

Mam takie nówki w atrakcyjnej cenie. Zapraszam.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/290183-silniczki-szyb-przod-hklocki-ferodo-fdb1717uszczelka-20tfsi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKej dałem ciała z kupnem :P A teraz czy sa jakies warte uwagi klocki czy tylko te od Audi dilera ? W zasadzie tarcze tez do wymiany beda.

Wal to ,mnie na to Ci dobiorę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki Panowie za pomoc. Za tydzień ''matki boskiej pieniężnej'' to zamówie i zobaczymy jak to bedzie sie sprawować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stuki nie koniecznie moga być z klocków

ja ostatnio wymieniałem zwrotnice bo gniazda wahaczy były wyrąbane i też szukałem nowy cały zawias, gumy na amorach itd i nic po zmianie zwrotnicy jak ręką odjął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...