Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny odglos od pompki centralnego zamka


cyganjarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem a mianowicie kiedy wsiadam rano do auta i zamykam drzwi slysze dziwny odglos z tylu samochodu jakby od pompki centralnego zamka gdy otworze drzwi jest cisza dodam ze nie moge zamknac auta z pilota dopiero po przejechaniu kilku km wszystko wraca do normy i dziala. Dodam ze w cieple dni wszystko dziala bez problemu. Prosze o pomoc co moze byc przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze B6 niema pompki od centralnego

Oczywiście ze nie ma :) w przeciwienstwie do B5

Cyganjarek podpinałes kompa ? jakie błedy w 46 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie podpinalem bo narazie niemam jak. Slychac dziwny dzwiek z tylu jakby w slupku ale tylko z rana i przy zamknietych drzwiach kierowcy przez jakies 10 min. Dodam ze nieraz ginie mi swiatlo wstecznego i niemoge zamknac auta. Ani z pilota ani z kluczyka. Dopiero po pieciu minutac normalnie wszystko powraca. Dodam zexwcdzien niema zadnych problemow

Witam ponownie chyba zlokalizowalem problem a mianowicie wydaje mi sie ze jest to zamek od klapki paliwa. Kiedy jest duza wilgotnosc powietrza slychac glosne burczenie przez jakis czas i nieraz jak zamkne auto to klapka jest otwarta. Jak dostac sie do mechanizmu owego silniczka klapki ??? Pozdrawiam

Witam chyba zlokalizowalem problem a mianowicie kiedy jest duza wilgotnosc powietrza jak otworze auto slychac glosne burczenie z okolic klapki wlewu paliwa. Dodam ze jak zamkne auto nieraz owa klapka sie nie zamyka. Jak dostac sie do mechanizmu tej klapki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...