Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Tomuś... ja już myslałem, że tu wszystko spi... ponad rok mnie na forum nie było a ty proszę, nasz wątek żyje. Kiedy jakiś spocik robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tomuś... ja już myslałem, że tu wszystko spi... ponad rok mnie na forum nie było a ty proszę, nasz wątek żyje. Kiedy jakiś spocik robicie?

ooo Ty żyjesz :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wkrecic na spocik.

Pozdrawiam Smalo.

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Jest tam ktoś.

Panowie !!!

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

Znacie jakaś pralnie w Słupsku.

Muszę wyprać całe auto w środku :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Andersa jest pralnia, przy światłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie mamy, prawie codziennie... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda. A co do zjazdów to sie nie zgadzam. Trzeba sie organizować.

Paniwie takie miejsce jak to to cos wiecej niż strona internetowa. To jak gang audi żaden tam mercedes ani seat czy opel liczy sie twoja maszyna. Nie po to biegasz kolo niej jak by to było jajko. Wydajesz pieniądze cieszko zarobione po to zeby twoje audi było sprawne żebyś mógł sie nim chwalić.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum ze Slupska.

Szacunek do właścicieli Audi. ubaja6aq.jpg

Smallo

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Trzeba sie wspierać i pomagać panowie. Kto sie pisze do "Gang Audi Słupsk" GAS nazwa sie prezentuje fajnie co wy na to !

Smallo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak z innej beczki... poszukuje w dobrym stanie, używanych sprezyn przod i tyl do mojej a4 b6 avant 1,8t z okolic Słupska najlepiej :) Musze do zimy podniesc fure bo nie chce robic za odsniezarke do ulic w zime ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie sprężyn, znajomy chyba mial cos ostatnio do b6, bo ja rowniez szukalem do siebie, ale on mial tylko do b6, zadzwonie jutro i sie dowiem czy ma jeszcze na stanie cos :):wink:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

moze Ci się :thumbdown:poszczęści :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować ! Bo do B6 na allegro nie ma zbytnio uzywek a duzo osob pisze ze sprzedaja sprezyn do sedan/avant a przeciez do avanta sa inne...mocniejsze:) W razie czego będę miał po wymianie na sprzedaż obniżoną zawiechę tj. gwintowane amor i sportowe sprężyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...