Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sopot MW Motorline


siluk

Rekomendowane odpowiedzi

Też się wybieram, ale na razie nie mam z czym :wink: Może chociaż przeglądzik przed wyjazdem bym zrobił.....co fachowe oko, to fachowe oko :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :hi:

Będę u Was jakoś po 15 - stym. Zaciski przód i linki ręcznego do wymiany.....Oczywiście zadzwonię odpowiednio wcześniej, żeby się umówić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam...

Edytowane przez Blaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam i przydałoby się zmienić 1-wszy post bo obecnie są w Gdańsku na słowackiego 83.

Trochę późno się zorientowałem ale pierwszy post zmieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy wymianie oleju przy wyjęciu filtra został polany silnik olejem, usłyszałem że inaczej nie da się wymienić i zawsze tak jest (jeździłem tak czując zapach palonego oleju super przyjemność), a jak się okazało przy następnej wymianie w innym warsztacie da się wymienić bez rozlania...

Edytowane przez Blaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy wymianie oleju przy wyjęciu filtra został polany silnik olejem, usłyszałem że inaczej nie da się wymienić i zawsze tak jest (jeździłem tak czując zapach palonego oleju super przyjemność), a jak się okazało przy następnej wymianie w innym warsztacie da się wymienić bez rozlania...

Tak więc parę słów- warsztat sprzedany, już niebawem otwarcie nowego z nowym sprzętem i nie obniżką jakości lecz jej podwyższeniem. Kolega blaw zapomniał chyba, że jego cudowne auto spod znaku maski oklejonej karbonową folią nie jest takie cudowne jak mu się wydaje......... płyta pod silnikiem wymagała zamontowania wszystkich nowych mocowań o czym informowałem. Rozlany olej- ok, tutaj nie będę się sprzeczał bo nie patrzę każdemu pracownikowi na ręce ale jeśli miałeś uwagi było trzeba przyjechać i na bank bym Ci to osobiście wyczyścił. Wąż od wody- miesiąc jeździłeś i było ok nagle po miesiącu wyskoczył to nasza wina- a jak by ci się s*******ił silnik to też nasza wina bo wymienialiśmy rozrząd............... po miesiącu.

Jeśli jesteś taki skrupulatny to zrób zdjęcie swojego przebitego vinu i wrzuć do tematu swojego cuda. Na sam koniec dopisz jeszcze, że stałeś w kącie pół dnia i przyglądałeś się kto co gdzie i po co robi, wyczekując na odbiór auta zamiast dać spokojnie popracować. Może wówczas nie byłoby problemu. Zdecydowana większość moich klientów była mocno zadowolona tyle, że nie stali nad głową a czekali w spokoju na telefon, aż auto będzie do odbioru.

ZDECYDOWANIE to ja NIE POLECAM ciebie jako klienta.

Edytowane przez Turboziomal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem swojego OOOO w ostatniej siedzibie i złego słowa nie powiem. :wink:

Panie Maciej, a gdzie teraz się otwieracie......słyszałem, że gdzieś na obrzeżach...i kiedy start? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, post wprawdzie miesiąc temu pisany ale zrobiłem sobie urlop :) na chwilę obecną są dwa warsztaty, jeden jeszcze nie otwarty bo nie mogę sobie poradzić z pompą ciepła natomiast druga miejscówa jest jako przejściówka. Do naprawy auta zabieram od klientów i później odwożę. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...