Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przepływomierz


arkadiusz22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam audi a4 b6 130km 1.9 tdi 2001 rok.Autko stracilo nagle moc na mini vagu który posiadam brak błedów.W grupie log3 wartość w trzecim okienku wynosi zero równiez przy dodaniu gazu.Auto wogole sie nie wkreca, po odłaczeniu przepływomierza wartosć skoczyła do 540 mg/H auto juz lepiej zaczeło reagowac na gaz ,lecz wartości wciaż w tym okienku są stałe.Zmienia sie tylko wartość w drugim okienku w momencie dodania gazu.Przepływomierz wymieniałem z 3 miesiące temu firmy Magneti Marelli.Chciałem sie upewnić ze to przepływomierz jest winowajac dlatego kieruje te pytanie do bardziej doswiadczonych osób ktorych napewno tu nie brakuje.Dodam ze podmieniłem n18 z n75 bez skutku i intercooler jak mechanik mi ostanio mowił że sie nie zamyka i cały obrzygany olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego napiszę tutaj , otóż pewnego dnia po dużej ulewie auto ( A4 B6 1.9 TDi AWX ) po odpaleniu i ruszeniu zaczęło szarpać potem po przejechaniu ok kilometra szarpanie ustało , jednak od tamtej pory czasami przy dodawaniu gazu lub odpuszczeniu pedału gazu na drugim lub trzecim biegu też są lekkie szarpnięcia . Czy może to być przepływomierz a może filtr paliwa ??? :D Z góry dzięki za odpowiedzi

Edytowane przez lechit27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem dokładnie to samo po deszczu. Po puszczeniu i dodaniu gazu szarpie tak 1s. jak by nie miał paliwa.Przejechałem kilka km i już było w w porządku.Błędów brak .Jakieś sugestie :decayed: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Miałem napisać dużo wcześniej ale wypadło mi z głowy .... Otóż w moim przypadku rozwiązaniem problemu było udrożnienie dwóch kanałów odprowadzających wodę we wnęce akumulatora przy podszybiu , były całkiem zatkane i akumulator stał w wodzie co przy dużych ulewach powodowało szarpnięcia . Teraz problem znikł . Pozdroo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...