Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Słovo no fura marzenie :-) też mi się w avancie podobają C6 , i powodzenia w modach a jak wiadomo będą syte :-) szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie mam wycene we Wroclawiu na budowę air plus mój gwint, chętnie włożył bym ori pneumatyke tylko nie mam gdzie i jak plus zestaw znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że widać aftomat :grin: dlatego o to pytam czy rodzaj skrzyni był bez znaczenia? Czy szukałeś właśnie automatu?

przy tym motorze może okazać się że biegi w manualu są zbyt krótkie i trzeba się nieźle namachać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia manualna 3.0 tdi nie jest wcale krótka , ja ją mam w swoim 2.0 tdi na 4 biegu przy 4 tyś mam 180 km/h

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bardzo nie lubię jak ktoś kit wciska!!!

dla skrzyni 6 bieg manualnej w A6 C6 przy 4000 obr/min przy kole 225/50R17 uzyskasz:

bieg 1: 34.67 km/h

bieg 2: 62.01 km/h

bieg 3: 99.63 km/h

bieg 4: 144.14 km/h

bieg 5: 192.91 km/h

bieg 6: 240.77 km/h

przy kole 245/40R18 uzyskasz:

bieg 1: 34.50 km/h

bieg 2: 61.71 km/h

bieg 3: 99.15 km/h

bieg 4: 143.44 km/h

bieg 5: 191.97 km/h

bieg 6: 239.60 km/h

żeby twoje 180 km/h uzyskać musiałbyś bujnąć auto na ponad 5000 obr alb jeździć na nie nominalnych oponkach

Generalnie chodziło mi, że auto przy swoim momencie bardzo mocno się odpycha przez co lewarkiem trzeba szybko i często operować - w normalnej jeździe się tak nie pociska (auto też tego nie wymaga) więc nie nastręcza to jakiegoś problemu

Edytowane przez adadur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia manualna 3.0 tdi nie jest wcale krótka , ja ją mam w swoim 2.0 tdi na 4 biegu przy 4 tyś mam 180 km/h

Krótka może i nie jest, ale na pewno mało komfortowa, zważając na 5m długości i w większości przypadków jazdę znacznie poniżej 180km/h :D Ja osobiście nie widzę manuala w C6, chociaż osobiście bardzo lubię "wajchować".

adadur - pamiętaj, że peter22 ma auto "nieco" odbiegające od standardów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się Krycha zbroic na sezon, jeszcze dokładkę od cupry zapodam i możliwe ze wpadnie klapa US custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...