Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Oponki nowe sa, a myślę że fajnie siada na 9.5 i 10.5 J myślę że jak dobrze pójdzie będę miał gotowe koła do mc czasu,później gwint i sezon można zaczynać

ranty zrobione a rotor czeka na nowy kolor

received_856518584412871_zps25c19db4.jpe
received_856518567746206_zpse8fa0bb3.jpe
received_856518711079525_zpsd1b28919.jpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż takie opony żeby ci się średnica kola zgadzała, przód tył . szkoda żeby się torsen posypał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony mam 4 takie same tylko koła przod 9.5 tył 10.5 czyli tak moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te na tyle będą miały mniejszą średnicę bo będzie naciąg większy niż na przodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te na tyle będą miały mniejszą średnicę bo będzie naciąg większy niż na przodzie

to akurat wiem ze z tyłu będzie większy naciąg ale słyszałem ze lepiej dać 4 takie same opony niż odpowiedni rozmiar opony do felgi i tak samo na tył bo w tym przypadku na tyle inna opona musiała by byc. Wiec nie wiem czy dobrze myślę ale 4 takie same opony jak będą a felgi 2 inne to będzie ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tak , z mojej niewiedzy, jak wkładałem quattro do siebie wsadziłem dyfer od automatu a mam manual. Tylne koła kręciły sie szybciej niż przednie i zmieliło mi torsen. Wiec wydaje mi sie ze w quattro średnica wszystkich 4 kół powinna byc taka sama . Quattro to jest napęd stały. A nie dołączany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może u Ciebie tak wyszło przez dokładnie Q, wiele osób buja na Quattro mając 2 rodzaje wielkości kół i odpukać jest ok,mam nadzieje ze się nie przekonam na tym. Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku, ja po jednym sezonie na 4x 225/35 R19 przy felgach 2x8.5j/2x9.5j mogę Ci napisać że NIC się nie dzieje, jest jeszcze jedna szkoła, niektórzy zakładają inny, szerszy rozmiar na tył ale o niższym profilu ale tego nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez na początku myślałem żeby dać opony odpowiednie pod szerokość alu ale ostatecznie padło na 4 takie same sztuki,miejmy nadzieję że nic nie siadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wyjścia, 4 takie same kapcie nowki czekaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słavo tylko czekać na wiosne i na komplecik kół i gwintu:-) powodzenia w modach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...