Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż montaż wymiana głośnika centralnego A4 B6 B7


mischa

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, andrew01 napisał:

Nie chcę Cię martwić ale mi to wygląda na kostkę od czujnika nasłonecznienia.

? dokładnie masz rację, popieprzyło mi się i uświadomiłem to sobie chwile po tym jak napisałem post, jakiś chwilowy zanik inteligencji mnie chwycił. ?

bez obaw, nadrobiłem to przeciągnięciem kabla, zajęło to około godziny ale się udało ? Pociągnąłem go troszeczkę inaczej niż opisujecie, jest prostsza droga.

 

We wnęce od głośnika jest przelot tam gdzie idzie kabel od czujnika - ori wiązka, ale jest też druga możliwość poprowadzenia kabla. Wyjąłem środkowe kratki nawiewów na konsoili i po boku(po lewej) ukazały mi się plastiki od nawiewu podszybia.
Na podszybiu przy tej szparze gdzie ciągniecie kabel, jest jeszcze możliwość przeciągnięcia kabla przez środek nawiewu na szybę -> przepuszczacie kabel środkiem przez gąbkę separującą tunel nawiewu od podszybia. Jak go przeciągniecie to powinien być widoczny w okolicach środkowego nawiewu konsoli a stamtąd po prostu w dół ? Kabel nie przecina defacto nawiewu na szybe, jest możliwość go tam schować po środku (nawiew na szybę jest tak jakby 2 częściowy).

 

Gdybym zorientował się wcześniej, przeciągnięcie kabla zajęłoby mi 15 minut ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja u siebie nie słyszę głośnika w tym miejscu dlatego zamówiłem sobie używany na allegro tylko teraz powiedzcie mi gdzie się wpiac wiazka od niego do bose bo system bose miałem dokładamy przez pośredniego właściciela i może być tak że nie będzie tam kostki takiej a możliwe se ktoś miał kompletna wiązke bose i jest gdzieś ta wtyczka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bose głośnik centralny podłączony jest bezpośrednio do wzmacniacza. Sprawdź czy poprzednik rzeczywiście tak wykonał instalację.

Schematy w linku poniżej:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich rozmiarów jest głośnik centralny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...