Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrów Wlkp i okolice


paSTorEK

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ja jestem z Odolanowa ale to raptem 15km od Ostrowa altualnie siedze w Niemczech ale co jakis czas zjezdzam, jak byś chciał to sie mozemy na jakiegoś bajera zjechać w OSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z okolicy Ostrowa ma kabel do VAG COM ale taki lepszy co by można sie troszkę pobawić w kodowanie .... bo ja mam kabel ale słaby bo nawet nie mogę kierownicy z multi zaadoptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem z Twardogóry i z chęcią mogę się spotkać. Kabelek też posiadam więc można coś pogmerać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kabel kupiłem na 12.12 ale nie wiem co mozna powlaczac w mojej B7 ale tez chętnie sie spotkam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy jakis termin?


Zaproponujeę coś co prawda będzie to zimowy spot ale dlaczego nie, 3 styczeń poszukam jakies miejscówki z placem i jakąś restauracją co by można usiąść i wypić ciepła herbatke. Miejsce Krotoszyn ( dokładna miejsówka wczesniej ) 3 stycznia

Lista

-hiszpan123i pewnie 2 moich kumpli


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295667-spot-wielkopolska-krotoszyn/


Brak chetnych ?

Edytowane przez hiszpan123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by coś skręcić w okolicach Ostrowa nawet np. na parkingu galerii. Myślę że wbiłbym z Krawatem i jego obecnym nabytkiem :)

btw. wpisałem się na liste

Edytowane przez marcino89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem z Kalisza ale autko jeszcze puki co nie dostepne ale myślę ze to kwestia miesiąca pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za , tylko autko dopiero pojechało do lakiernika wiec jeszcze trochę , jakieś dobre 3 tyg żeby jakoś to wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie to 3 Stycznia to 90% też wpadam, no chyba ze wolnego w robocie nie dostane:/ i nie zjade do PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na jakiś spot, ale weekend przed świętami nie ogarnę wolnego sobie.

Jednak można coś pomyśleć ;) Może piątek przed świętami? 19.12

Arek, kaju nie jest z Ostrowa :P

Edytowane przez michu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja tez jestem z Ostrowa, wiec jakby sie cos ciekawego dzialo to mysle ze tez wlece (jak bede mial akurat wolne).... Ale mysle ze jakis wiekszy spocik to jak sie troche cieplej zrobi, bo teraz to ani auta umyc sie nie da bo uszczelki przymarzna, a glupio takim brudasem na spot jechac :D
Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...