Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polerowanie/regeneracja lakieru - gdzie na Dolnym Śląsku?


PMRudy

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam. Zastanawiam się nad oddaniem auta do polerowania. Chciałbym aby lakier w pewnym stopniu przypominał czasy jak moje Audi wyjechało z fabryki. Chciałbym wydobyć głębię koloru. Jako, że sam nie mam o tym zielonego pojęcia i nie zamerzam osobiście tego robić, proszę koledzy podajcie namiary na sprawdzone firmy, które się zajmują polerowaniem i kosmetyką samochodową. Interesują mnie firmy z Dolnego Śląska: Wrocław, Wałbrzych, Kotlina Kłodzka.

PS. Jaki jest orentacyjny koszt takiej usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aron21 w Miliczu - forumowy kolega :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284678-uslugi-polerskie-polerowanie-aut-busow-lamp/

A tak w lakierniach koszt polerki auta rozpoczyna się od 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerowanie a regeneracja to są dwie różne rzeczy. Samo polerowanie za wiele Ci nie da poza usunięciem największych rys, natomiast jeśli ma być jak nowy to trzeba przeprowadzić proces regeneracji od A do Z czyli usunąć wszelkie ciała obce z lakieru, zrobić korektę i zabezpieczyć np. ceramiką. Wtedy to będzie miało ręce i nogi na jakieś 2 lata ale kosztuje zazwyczaj około 2000zł. Jakbyś gdzieś robił to napisz jak wyszło :)

Edytowane przez Jakoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) Myślę o podjechaniu do kolegi Aron21 z Milicza i skonsultowaniu się z nim. 2000zł to dużo, ale pewnie efekt jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co mam znajomego, który zajmuje się polerką, koszta to chyba 600 zł z lampami, auto musi zostać chyba na cały dzień, jakby ktoś był zainteresowany to mogę dać linka na fejsa do jego prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopuje temat:
Chciałbym wykonać polerkę dla auta - najlepiej Wrocław. Czy macie jakiś zakład,albo kogoś godnego polecenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w wyszukiwarkę i znajdziesz coś dla siebie. Niestety ale we wro się sporo cenią, zajrzyj może na miejscowości obok cena pewnie będzie dużo niższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2017 o 22:30, Bitu93 napisał:

Chciałbym wykonać polerkę dla auta - najlepiej Wrocław. Czy macie jakiś zakład,albo kogoś godnego polecenia ?

Jeśli chodzi o kosmetykę samochodową we Wrocławiu to polecam:

http://www.wilczynsky.pl/

Nie jest tanio, ale efekty mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi! No właśnie nie uśmiecha mi się wykładać 800zł na polerowanie - bo tak oscylującą ceny w Wrocławiu,zwłaszcza że jestem świeżo po zakupie auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...