Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania kierownicy podczas postoju


orzech7472

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie najpierw podniescie obroty na 830 obr/min a pozniej jesli to nie pomoze to robcie reszte, szkoda grzebac w calym aucie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Misiekk800 napisał:

Jak podnieść te obroty może sproboje i trochę zmniejszy te wibracje. 

VCDS, Vag

01 - silnik

Adaptacja

01 - kanał, po wciśnięciu będą pokazane ilości możliwej regulacji.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniosłem ile się dało mam teraz 800 więcej nie idzie troszkę może i poprawiło ale dalej wyczuwalne są tylko jak by teraz szybciej mówiło wcześniej obroty były około 720. Dalej coś trzeba szukać. Jak sprawdzić wtryski i ile ma pokazywać vag? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski są dobre na bank, jak Ci to przeszkadza sprzedaj wóz, nie wygrasz z tym. Te silniki takie są , bardzo dużo niuansów powoduje takie problemy, mi na przykład udało się troszke zmniejszyć problem montując lewą poduszke silnika taka jaka jest prawa, wbrew pozorom lewa i prawa sa rozne, prawa jest miekksza, wiec poszły dwie miekkie oraz regulacja wieszaków wydechu metoda prób i błędów (wyzej, nizej przód lub tył wydechu - nawet milimetry maja tutaj znaczenie) i jakos da się zyć, na ciepłym z klimą prawie niezauwazalne wibracje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam taki problem, myślałem że to wina poduszek ale skoro piszecie że to nie one to nie będę się z tym bawił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To indywidualne jest. U każdego co inne może pomóc. Nie ma jednak co wymieniać na oślep. Lepiej porządnie zdiagnozować żeby dobrych części nie wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...