Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda na progu


3r4

Rekomendowane odpowiedzi

cieknie tył... więc pewnie przód z 2004, a drugie pół dospawane z tego co było :decayed:

Strasznie głupia "usterka" ale chyba tylko uszczelką przy szybie gdzieś musi lecieć bo innej opcji nie ma ^_^

Może faktycznie z dwie czarne trytki założyć i mieć spokój. Bo jak tak pomyślę to te dziury w uszzelce to ch** dają bo pewnie przy zamkniętych drzwiach się zaciskają :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek a czy na tylnych uszczelkach trytytki są w tych samych miejscach czyli kilkanaście cm od przodu drzwi??

ciut bliżej ale też od przodu założone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki.

Waldek a czy na tylnych uszczelkach trytytki są w tych samych miejscach czyli kilkanaście cm od przodu drzwi??

ciut bliżej ale też od przodu założone

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, doczekałem się porządnego deszczu i stwierdzam ze trytytki pomogły. Założyłęm z na tylnych drzwiach, woda pojawiła sie znowu na przednim progu, nie wiem czy drzwi niedomknięte były czy co, zobaczę następnym razem jeżeli to nie przez domknięte drzwi to założę tez na przód. Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez marjan83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, doczekałem się porządnego deszczu i stwierdzam ze trytytki pomogły. Założyłęm z na tylnych drzwiach, woda pojawiła sie znowu na przednim progu, nie wiem czy drzwi niedomknięte były czy co, zobaczę następnym razem jeżeli to nie przez domknięte drzwi to założę tez na przód. Dziękuję i pozdrawiam.

czy zdejmowałeś tapicerkę do montażu trytytek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze testował u siebie patent z trytytkami?

Mam u siebie ten sam problem. Woda zbiera mi się w tylnych drzwiach, a teraz na dodatek jeszcze zamarzła..

Edytowane przez Voucher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło już trochę czasu i na pewno też padało przez ostatnie 2 miesiące. Na pewno pomogło (choć idealne to nie jest). Zbyt często tam nie zaglądam ale żadne niespodzianki już na mnie nie czyhały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić takie trytytki? Tylko ASO czy są inne miejsca gdzie takie "bajer" można dostać. U mnie woda także stoi w tylnych drzwiach lewych i prawych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić takie trytytki? Tylko ASO czy są inne miejsca gdzie takie "bajer" można dostać. U mnie woda także stoi w tylnych drzwiach lewych i prawych.

przecie to zwykłe opaski samo-zaciskające, dostępne w każdym budowlanym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi poprawiało sukcesywnie uszczelki w naszych B6 bo patrząc na historię nr części były takie nr

8E0 839 911 K --> zamienione w 2005 na 8E0 839 911 L --> zamienione w 2005 na 8E0 839 911 M --> zamienione w 2006 na 8E0 839 911 N

i ten ostatni nr to aktualny występujący również w A4 B7 gdzie problem z odprowadzaniem wody nie występuje.

Prawdopodobnie poprawione uszczelki mają małe nacięcia odprowadzajace skutecznie wodę , tak jak na fotce poniżej

ly4NZUm.jpg

Ja zamówiłem na próbę nową uszczelkę z tym najnowszym indexem i zdam relacje czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi poprawiało sukcesywnie uszczelki w naszych B6 bo patrząc na historię nr części były takie nr

8E0 839 911 K --> zamienione w 2005 na 8E0 839 911 L --> zamienione w 2005 na 8E0 839 911 M --> zamienione w 2006 na 8E0 839 911 N

i ten ostatni nr to aktualny występujący również w A4 B7 gdzie problem z odprowadzaniem wody nie występuje.

Prawdopodobnie poprawione uszczelki mają małe nacięcia odprowadzajace skutecznie wodę , tak jak na fotce poniżej

ly4NZUm.jpg

Ja zamówiłem na próbę nową uszczelkę z tym najnowszym indexem i zdam relacje czy pomogło.

Wymieniłeś uszczelkę ? Pomogło ?

Ja też się zastanawiam co z tym robić u siebie :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trytka Ci pomoże, teraz po deszczach zostają już tylko krople :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wodę na progu pasażera po umyciu i wyczyszczeniu uszczelki (było tam sporo błota) jak na razie problem znikł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wyrazić opinie na temat tych nowych uszczelek? Sam już nie wiem z kad sie tam woda bierze :( Po tej wodzie na listwach progowych odkleja mi sie emblemat s-line. :( Nie wiem czy to uszczelki takie słabe czy drzwi mi nie dochchodza (ciężko sie zamykaja) tak czy siak ciagle na listwach progowych zbiera mi sie woda... (na zdjeciu widac listwy progowe juz przeschniete)

listw_A.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam ten sam problem.moze mi ktos powiedziec krok po kroku jak i gdzie dokladnie te opski zaciskowe zakladac.bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam ten sam problem , tyle tylko ze woda stoi po dwóch stronach tylnych progów. Jakieś sugestie ? Czy mozliwym jest żeby była to zurzyta uszczelka drzwi?

Była akcja serwisowa, panowie w aso zakładali trytytke na uszczelkę drzwi, jakieś 10cm mierząc od przodu auta, jak coś mogę pstryknąć fotkę po pracy.

Wysłane z mojego GT-I9070

Hej fajnie by było jakbyś mógł posłać fotkę

c6b63cf9d0148ef5med.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6b63cf9d0148ef5.html

Tutaj wszystko widać, kup jakąś delikatną trytkę i nad uszczelką wepchnij i powinna dołem wyjść.

ściągnij i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oko kolego, ja u siebie założyłem dwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...