Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi rs6 łopaty


Tomi_81

Rekomendowane odpowiedzi

no dobrze , jezdzi ci się lepiej bo takie posiadasz , gdybyś posiadał 235 , byś mówił znowu ze na 235 jezdzi się super , a wiesz o tym że prawidłowy rozmiar który był w serii to 235

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem na 235 kilka lat, teraz mam 225 i jest lepiej


w zeszłym roku robiłem sobie porównanie 235 potem 225 i zostawiłem 225, na 225 auto mniej tańczy do tego lepiej przyspiesza, prowadzenie w zakrętach takie same, hamowanie również


Czy ktoś może mi podać przybliżoną cenę tych felg 18"?

używki w dobrym stanie(ze śladami obtarć pojedyńczych) oryginały jak wyrwiesz bez opon za 1200 to dobra cena, repliki to jakies 900.

Róznica że repliki mają et 35 a oryginał et43.

Pozatym oryginał lepiej wygląda w sensie wykonania


no dobrze , jezdzi ci się lepiej bo takie posiadasz , gdybyś posiadał 235 , byś mówił znowu ze na 235 jezdzi się super , a wiesz o tym że prawidłowy rozmiar który był w serii to 235

to po co sie pytasz skoro wychodzisz z takiego założenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze , a jeśli chodzi profilowo przy profilu 40 to 235 jest wyższa guma ? widać różnice?

Tak jest wyższa. 235 ma o 8 mm większą średnicę zewnętrzną, czyli 4mm na promieniu. Raczej mało zauważalna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki jest ori lakier na tych felgach? wszystkie ori felgi Audi były malowane w jeden kolor?

mam łopaty w kolorze białym i chcę pomalować na srebrny , zimówki mam ori biedronki i jeśli na nich jest ten sam kolor to bym dobrał właśnie z nich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie a jakie kapselki/dekielki polecacie do felg łopat made in italy (parametry et35 8j 19") z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...