Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak sprawdzić czy mam grzane lusterka?


Litai

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak sprawdzić czy mam grzane lusterka?

Jakiś cymbał mi połamał obudowę oraz stłukł szkło i teraz muszę wymienić, ale nie wiem czy kupić tylko elektryczne czy też grzane.

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Zobacz czy do szkła idą dwa przewody, jeśli tak to masz grzanie, jeśli idą cztery to masz fotochrom , jeśli wcale, to znaczy że masz zwykłe :) Oczywiście w taki układzie przewody będą szyły do napędu regulacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zwykle lustra w swojej audinie , zbliza sie zima i troche mnie denerwuja zamarznięte lub zaparowane lustra, chcialbym sobie sprezentowac grzanko co musze dokupic i jaki to mniejwiecej koszt i czy duzo rezania przy tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dokupić wklady grzane i podłączyć pod 2 konektory, które masz wyprowadzone w lusterku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile pinów powinna mieć wtyczka z grzaniem i elektryką?

5PIN

Rozumiem, że 7pin jest do ściemniania dodatkowo tak?

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co szukac kabli wysrczy wlaczyc ogrzewanie tylnej szyby i po 3 minutach dotknac dlonia szkla jesli jest grzane to bedzie cieple

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wkłady są wypalone to nie będzie grzalo. Wystarczy wyjąć wkład i zobaczyć czy są dwa piny do podłączenia wkładu.

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontaż wkładu to 10 sekund

Dlatego niestety giną :/

Przygotuj sobie coś typu linijka żeby nie porysować obudowy i podważ szkło ostrożnie wyciągając. Chwila roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo od gory, nie ma znaczenia, jak je odchylisz delikatnie bedziesz widzial zaczepy, mozesz jeden delikatnie podwazyc wkladajac np. srubokret a wtedy wklad wyskoczy praktycznie sam przy odciaganiu

wczesniej regulacją oczywiscie max w gore albo w dol zeby bylo latwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym łatwo sprawdzić czy ma się grzanie po kodach wyposażenia. Kod 6XD oznacza grzane wkłady lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6XE więc elektrycznie składane i regulowane, ogrzewane.

Takie pytanie, czy elektrycznie składane mają inny rozmiar niż te nieposiadające tej funkcji? Potrzebowałbym w sumie wymienić obudowe i lustro tylko. Sam mechanizm składania na szczęście działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem Audi a4b7 1.9tdi avant 06.2007r.i nie wiem czy mam podgrzewane lusterka.Włączam ogrzewanie tylnej szyby i nic się nie dzieje nie wiem jak to sprawdzić i czy w tym modelu i roczniku zdarzały się niepodgrzewane lusterka proszę o pomoc,z gory dziękuję i pozdrawiam. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem Audi a4b7 1.9tdi avant 06.2007r.i nie wiem czy mam podgrzewane lusterka.Włączam ogrzewanie tylnej szyby i nic się nie dzieje nie wiem jak to sprawdzić i czy w tym modelu i roczniku zdarzały się niepodgrzewane lusterka proszę o pomoc,z gory dziękuję i pozdrawiam. :a4fan:

moze wczytaj sie w watek, bo dokladnie jest wyjasniona kwestia grzanych lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jaki masz kod lub sprawdź wkład i będziesz wiedział. A możliwe jest wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...