Skocz do zawartości
IGNOROWANY

drzwi zamykaja sie i otwieraja same ...


bulinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem odlaczylaem akumulatro gdyz robilem silnik i w tej chwili dzialanie jest dziwne ....

jak odpale silnik to dzwi automatycznie zamykaja sie (nie mozna otworzyc z zewnatrz) po wylaczeniu silnika drzwi same sie zwalniaja ... co to moze byc ?

dzieki za inf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem odlaczylaem akumulatro gdyz robilem silnik i w tej chwili dzialanie jest dziwne ....

jak odpale silnik to dzwi automatycznie zamykaja sie (nie mozna otworzyc z zewnatrz) po wylaczeniu silnika drzwi same sie zwalniaja ... co to moze byc ?

dzieki za inf

Ja mam alarm dokładany i jest to normalne (Opcja ustawienia programu), że po przekręceniu stacyjki po 5sek. następuje blokowanie drzwi(autoblokada), aby otworzyć drzwi, trzeba dwókrotnie pociągnąć klamkę

1)-odblokowuje drzwi

2)-otwira drzwi

lub wyłączyć silnik(stacyjkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam alarm dokładany i jest to normalne (Opcja ustawienia programu), że po przekręceniu stacyjki po 5sek. następuje blokowanie drzwi(autoblokada), aby otworzyć drzwi, trzeba dwókrotnie pociągnąć klamkę

1)-odblokowuje drzwi

2)-otwira drzwi

lub wyłączyć silnik(stacyjkę).

U mnie alarm dokładany i na życzenie właczona taka opcja.

Może Ci się aktywowało po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam alarmu ale chwila zabawy WAG'iem (przy sugestiach kolegów z forum) i sam aktywowałem podobną funkcję w centralu, tyle tylko, że (moim zdaniem trochę lepiej) drzwi blokują mi się same dopiero po przekroczeniu prędkości ok 20km/h a otwierają po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki lub oczywiście ręcznie.. nie musisz się męczyć z otwieraniem jak podjeżdzasz 30m po podwórku itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam alarmu ale chwila zabawy WAG'iem (przy sugestiach kolegów z forum) i sam aktywowałem podobną funkcję w centralu, tyle tylko, że (moim zdaniem trochę lepiej) drzwi blokują mi się same dopiero po przekroczeniu prędkości ok 20km/h a otwierają po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki lub oczywiście ręcznie.. nie musisz się męczyć z otwieraniem jak podjeżdzasz 30m po podwórku itp.

Jakies male HOW-TO?

I czy da sie tak zrobic u mnie??

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam aktywowaną taką funkcję zamykania. Jest to fajna sprawa, bo często żona sama powozi kładąc torebkę na przednim siedzeniu. Jak ja wsiadam i nie chcę aby drzwi się zablokowały, to uruchamiam silnik z uchylonymi drzwiami. Po uruchomieniu zamykam furtkę i już się nie zablokują same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wsiadam i nie chcę aby drzwi się zablokowały, to uruchamiam silnik z uchylonymi drzwiami. Po uruchomieniu zamykam furtkę i już się nie zablokują same.

Ja mam przy klamce przycisk od centrala i jak chcę to recznie tym przyciskiem otwieram wszystko lub jeżeli chcesz odblokować jedne drzwi to ciągne jeden raz za klamkę bo drugi raz oczywiście otwiera drzwi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie mieliscie racje!!! hip hip hura

opcjonalnie sie wylacza te zamykanie. Alarm, montowalem foxa i wystarczy na zaplonie nbacisnac i przytrzymac dluzej przycisk i aktywuje sie opcja lub deaktrywuje ....

dziki panowie za inf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...