Skocz do zawartości
IGNOROWANY

anty zamarzacz na szyby?


Lucas21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś stosował lub stosuje jakieś anty zamarzacze? Spryskać szybę, i szron zejście z łatwością wycieraczką lub w ogóle nie złapie szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście 1000x lepsze niż skrobanka, która na wiosnę pozostawia mnóstwo rys.

Zgarniasz śnieg miotełką i psikasz sprayem. Gdy wsiądziesz i i włączysz wycieraczki roztopiony lód pięknie spływa. Nawet specjalnie nie trzeba czyścić samych wycieraczek. Od dobrych 15 lat nie używam skrobaczki do szyb.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Wy pisze o odmrażaczach mi chodzi o anty zamarzaczu, żeby w ogóle nie łapało szyby lub tak, że miotełką zgarniesz, a inni drapać musza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego. Chyba, że jakiś sprej superhydrofobowy, ale nie wiem jak by to się zachowywało przy minusowych temperaturach.

Oczywiście 1000x lepsze niż skrobanka, która na wiosnę pozostawia mnóstwo rys.

Zgarniasz śnieg miotełką i psikasz sprayem. Gdy wsiądziesz i i włączysz wycieraczki roztopiony lód pięknie spływa. Nawet specjalnie nie trzeba czyścić samych wycieraczek. Od dobrych 15 lat nie używam skrobaczki do szyb.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Możesz polecić jakiś konkretny środek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję. Przyklej na przednią szybę kilka warstw folii transparentnej coś jak na wizjerach w kaskach kierowców F1. Za każdym razem jak Ci się szyba oszroni, ściągasz taką zrywkę i po kłopocie :banan:

A na poważnie, to widziałem na YT film z działania GtechniQ G1 w zimie.

https://www.youtube.com/watch?v=HjwEFAeSt84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzysam z serii K2 juz któryś sezon w biedronce masz po 12 zl z mapa i odmrazaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A na poważnie, to widziałem na YT film z działania GtechniQ G1 w zimie.
https://www.youtube....h?v=HjwEFAeSt84

jeżeli by sie to całą zime utrzymało i tak właśnie działało jak na filmiku to warto rozważyć taką opcje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to cena 59zł za 15 ml :)

Ja również używam odmrażacza do szyb, 12 zł i prawie cała zimę na 1 butelce. Nie drapie szyb, bo po co tyle rys na szybie i po co sie meczyć.. A tak auto odpalam, spryskuje i samo schodzi, na przedniej szybciej lekko spryskam płynem w czasie jazdy żeby szyba aż tak tłusta nie była, a co tydzień szyby się umyje i gra, pytam, otworzyłem temat, żeby nad jakąś alternatywą podyskutować żeby nie trzeba w ogóle nic robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...