Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Chyba z Immo A4b5 1.9tdi AFN Pomocy


DanD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Przyjeciele

Mam taki problem z moją A4 b5 1.9tdi 110km AFN-ką

wczoraj siadłem pod blokiem odpaliłem auto na jakies 5 min i chciałem zgasić i się nie dało .. kluczyk wrócił do pozycji zgaszonego silnika a auto pracuję .. ,

świecą się kontrolki jak na przekręconym zapłonie (nie odpalonym)

, udało mi się zgasić silnik (ruszylem z 5 i zgasł )

wyjełem kluczyk a kontrolki dalej się palą , później próbowałem odpalić nie dało się (przekrecałem kluczyk raz paliły się kontrolki na zegarach , przekręcałem drugi rozrusznik kręci kontrolki gasną

, przed ponowną próbą odpalenia zdjąłem na 5 min kleme z akumulatora i założyłem ponownie auto odpaliło

normalnie pojechałem do domu i podczas jazdy migała mi kontrolka (żółte kółko z autem i kluczykiem w środku

, zajechałem pod dom i znów to samo nie da się zgasić silnika jak już zgasiłem (ruszyłem z 5 i zgasł ) ta sama sytułacja

nie mogę odpalić jak nie zdejmę i założę klemy ...

Proszę o pomoc i z góry wielkie dzięki za wszystkie udzielone rady ;D

, przepraszam ze może pisze nie tu gdzie trzeba ale jestem nowy .. patrzyłem szukałem i nie mogłem znaleść ;)


Audi jest już u mechanika/ elektryka okazała się wina kostki stacyjiki i coś z immo tak mniej wiecej mi powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dobrą diagnozę Ci postawili ...Kostka do wymiany a z immo to zobaczysz po wymianie koski .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z immo zobaczysz po wymianie. Ja w poprzedniej A4 nie długo przed sprzedażą też mialm problemy z IMMO, zapalała się kontrolka i auto nie odpalało. Ponoć w A4 to częsty problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...