Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Concert i Chorus z Bluetooth, AUX, USB, SD i wyeliminowany problem płynnej regulacji głośności


Fazii

Rekomendowane odpowiedzi

Z przesylka 470zl ale u mnie dodatkowo wymieniany byl wyświetlacz.

Edytowane przez radi88PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką opcje Panowie byście proponowali przy radiu Audi Concert II. Bo jestem w posiadaniu takiego sprzętu a ciągłe nagrywanie płyt jest troche niewygodne Moje pytanie czy ten Pan robi również ten model radia w system AUDI GOLD czy jest jakaś inna możliwość unowocześnienia tego radia w system AUX I USB ? POZDRAWIAM :D

Edytowane przez matuzino512
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką opcje Panowie byście proponowali przy radiu Audi Concert II. Bo jestem w posiadaniu takiego sprzętu a ciągłe nagrywanie płyt jest troche niewygodne Moje pytanie czy ten Pan robi również ten model radia w system AUDI GOLD czy jest jakaś inna możliwość unowocześnienia tego radia w system AUX I USB ? POZDRAWIAM :D

Tylko concert z b5 i to tylko blaupunkt.

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jedynie podłączyć cyfrową zmieniarkę, poszukaj na serwisach aukcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie używałem jej nigdy, wolałem zainwestować w rozwiązanie z tego tematu. Wnioskuję, że działa poprawnie nie jest to skomplikowane urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość jeszcze robi te radia? Przydałoby się w moim chorusie parę rzeczy, ale największy problem to ekran w którym nic nie widać prócz takiego znaku | ekran normalnie świeci, ale muzyka nie gra, bo akumulator został rozłączony i radyjko pewnie się rozkodowało, a na ślepo nie umiem go rozkodować (mam kod). Wiecie panowie czy on też takie coś by naprawił i domontował np ten aux i bluta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wymienił przy jednej operacji wyświetlacz. Radyjko do dzis gra świetnie. Zadzwon lub napisz do niego ustalicie szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, zainstalowałem działa,

147 zł z przesyłką - model z z naprawą regulacją głośności oraz aux.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Concerta Panasonica i to w tym przypadku jest jego wadą bo dołożenie BT i AUX jest możliwe tylko w Balupunktach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej B5 też wleciał pakiet naprawy głośności + aux in,

polecam wszystkim którzy się zastanawiają, czysty dźwięk przez aux'a!

ff536906eb8d39f7med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wysłałem,zrobili i jestem MEGA zadowolony!Słuchanie muzyki w aucie jest wreszcie przyjemne i to bez wymiany radia.Polecam każdemu,kto woli zostać przy orginale!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

co lepiej wybrać, jeśli chodzi o samą jakość dźwięku: przeróbka radia audi concert I (audi gold) czy też instalacja radia z modułem BT za 300~ zł (Pioneer, Sony). Wizualnie wolałbym zostać przy ori radyjku ale rozchodzi mi się o jakość dźwięku przy połączeniu za pomocą bluetooth oraz poprawę jakości odbierania stacji radiowych, gdyż po instalacji żarówek ledowych przestały mi praktycznie (duże zakłócenia, szumienie) odbierać stacje poza obszarem większych miast. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepiej (pod względem jakości dźwięku) zagra niefabryczne radio (tylko nie byle chińczyk), ale jak duża różnica będzie to Ci nie powiem. Powiedziałbym też, że możesz odczuć różnicę w poprawie jakości odbioru fal radiowych po zmianie, oczywiście po zainstalowaniu separatora.

Z drugiej strony ori radio wizualnie lepiej wpasowane i wyświetla info na FIS (jeśli posiadasz). Nie ma idealnego rozwiązania. Ja bym powiedział, że decyzję najlepiej podejmować w oparciu o to, z jakich funkcji radia najczęściej korzystamy (radio vs mp3/bt), oraz nagłośnienia jakie w samochodzie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, longer_xd napisał:

Na pewno lepiej (pod względem jakości dźwięku) zagra niefabryczne radio (tylko nie byle chińczyk), ale jak duża różnica będzie to Ci nie powiem. Powiedziałbym też, że możesz odczuć różnicę w poprawie jakości odbioru fal radiowych po zmianie, oczywiście po zainstalowaniu separatora.

Z drugiej strony ori radio wizualnie lepiej wpasowane i wyświetla info na FIS (jeśli posiadasz). Nie ma idealnego rozwiązania. Ja bym powiedział, że decyzję najlepiej podejmować w oparciu o to, z jakich funkcji radia najczęściej korzystamy (radio vs mp3/bt), oraz nagłośnienia jakie w samochodzie mamy.

Śmiem twierdzić że na fabrycznym zestawie nic nie zagra lepiej niż pro radio. Moduł gold z bt korzysta z procesora dźwiękowego pro radia przez dźwięk jest świetny. Że spotify w wersji Premium jakoś mocno zbliżona do cd. Mam golda od 4 lat i nigdy nie zamienia na inne radio w tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...