Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana czujnika advanced key


AnnYa

Rekomendowane odpowiedzi

Nic jeszcze nie podpinalem. Dlatego pytam bo nie wiem czy jest sens jechac do aso czy samemu sobie wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali mi 380 za sztuke. Znalazlem 150zl za sztuke w internecie ale nie wiem czy kupowac odrazu 4 bo nie wiem czy np. jeden nie zakloca pracy reszty a poza tym nie wiem czy ich nie trzeba kodowac w kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, wrclaguna napisał:

Jak masz ye nie poprawione to wymien wszystkie i bedzie spokój

Zrób jak ci kolega pisze :hi: ja podpinalem kompa i byly błędy w dwóch drzwiach ze padniete czujniki w klamkach wiec je wymieniłem i faktycznie w tamtych guma popękana była. Po nie calym tygodniu znow przestal system działać trzeba bylo wymienic pozostałe :facepalm:

Edytowane przez Wolf1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trzeba cos kodowac w kompie czy wystarczy wymienic i bedzie dzialac? I czym sie roznia te oznaczenia czujnikow jak pisalem w pierwszym poscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ciacho1987 napisał:

A trzeba cos kodowac w kompie czy wystarczy wymienic i bedzie dzialac? I czym sie roznia te oznaczenia czujnikow jak pisalem w pierwszym poscie?

Nic nie potrzeba kodowac tylko wymiana,a czym sie różnią nie mam pojecia..byc może wielkością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ciacho1987 napisał:

 I czym sie roznia te oznaczenia czujnikow jak pisalem w pierwszym poscie?


koncowka A zamienia sie na B  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znalazlem takie 4G8927753 bez zadnej koncowki i gosc pisze ze beda pasowac do a4. Czy to sie zgadza? Pisze ze continental

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem ale jakos ciezko mi sie w tym odnalezc. Zamienia sie na B to znaczy ze jak mam dam numerek w klamce to mam zamienic na B. Sorry za klopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki były w roznych rocznikach produkowane dlatego numery sie zmianiały  :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej kupic B bo to jest najnowsze? Myslalem ze niewazne czy A czy B tylko wazne zeby continental byl. Samochod mam z 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem z numerem Continental 4G8.927.753 bez żadnych literek. Wymieniłem stare na takie 4 sztuki i wszystko działa normalnie.

http://allegro.pl/audi-keyless-kessy-czujnik-sensor-4g8927753-i6155883499.html

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wymienilem jakis czas wszystkie czujniki i mam taka sprawe. Zdarza sie ze jak zamkne auto to ono po chwili sie samo otwiera. Czy ktos sie spotkal z czym takim? Od wymiany nie podlaczalem do kompa to nie wiem czy sa jakies bledy- mam zamiar podjechac do elektryka w sobote. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanie. Wymienilem czujnik w klamce z tylu z prawej strony i mam problem. Po zlozeniu wszystkiego ciagnac za klamke drzwi sie otwieraja- kilkukrotnie mozna otworzyc i zamknac. Jak je zamkne na pilocie i znowu otworze to wtedy szarpie za klamke i sie nie otwieraja. Musze je otworzy klamka od srodka- po otwarciu od srodka znowu moge je zamykac i otwierac do momentu az ich nie zamkne na pilocie. Wykrecilem calkiem klamke i otwieralem palcem drzwi w sensie pociagalem palcem ten mechanizm w drzwiach i drzwi sie zawsze otwieraja. Problemu nie ma. Ktos moze wie o co chodzi?

Chcialem to jeszcze raz sprawdzic i przy zamknietych drzwiach jak sie nie otwieraly to mialem odkrecona klamke i ja wyciaglem i palcem otworzylem ciagnac za mechanizm. Nie wiem o co chodzi. Dodatkowo ta sruba torx ktora sie dokreca klamke z boku wpadla mi do drzwi. Dokupi taka srube?

Edytowane przez Ciacho1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że prawdopodobnie coś z zamkiem, może styki silniczków w zamku nie dociskają, częsta przypadłość w tym modelu, trzeba wyjąć zamek , rozebrać, podoginać styki, odtłuścić, przeczyścić lekko papierkiem ściernym i złożyć ponownie. Powinno pomóc. . Jest o tym na forum. Poszukaj. Przy okazji wyciągniesz śrubkę !

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Bede musial sprobowac. Dziwi mnie tylko ze jak jest klamka wyjeta to moge palcem za kazdym razem otworzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...