Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż aktywnego układu wydechowego w A4 B8


Jano1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem posiadaczem a4 b8 2,7 TDI mógłby mi ktoś przybliżyć koszty montażu takiego układu ;) czy trzeba wymianac wydechy czy można dołożyć tylko jakiś sterownik ,modol jestem trochę zielony w tym temacie ,posiadam regulacje trybu jazdy

z góry dziękuje i pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam możliwość kupna całego wydechu od sq5 wraz z modułami co muszę zrobić i jak żeby to zadziało ??  Czy napewno to będzie działać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, otles2 napisał:

Witam mam możliwość kupna całego wydechu od sq5 wraz z modułami co muszę zrobić i jak żeby to zadziało ??  Czy napewno to będzie działać 

Z SQ5 pasują tylko końcowe tłumiki, środkowy musisz zamontować od A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz-odkrywca w Krakowie Marcin Sermet - Navipol  robi coś takiego. Zarówno podwójny jak i jednostronny wydech. http://allegro.pl/aktywny-uklad-wydechowy-audi-a4-a5-b8-i6763679619.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2018 o 11:19, Lukasz-odkrywca napisał:

Witam interesują mnie firmy które wymieniają te wydechy ? Ma kto s namiary ? Proszę pisać priv lub tutaj :) 

Wrocław firma http://bmgtuning.pl/ właśnie dowiadywałem się co i jak.. Dostałem taką odpowiedź.

Mamy cztery możliwości;

activeBox v1 (jeden modulator dźwięku + podłączenie) - 5800zł 

activeBox v1 (dwa modulatory dźwięku + podłączenie) - 7800zł 

oraz

activeBox v2 (jeden modulator dźwięku + podłączenie) - 6800zł 

activeBox v2 (dwa modulatory dźwięku + podłączenie) - 8800zł 

Czas montażu do dwóch dni max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Kamil ceny za te Acivebox-y chore.

Za najtańszą opcję zrobisz do auta full custom wydech na klapach,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie potrzebuje schemat podłączenia pinow aktywnego wydechu audi a6 c7 do szyny can kupilem wiazke z kufateca sa tam dwa przewody high i low proszę o pomoc w które piny je wsadzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Padła tu odpowiedź ze do audi 80 tdi, też da się zamontować aktywny wydech. Tylko czy ono ma magistrale can z pinem 6 i 16?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

Wracając do tematu. Audi A4 B8 2.0tdi

https://allegro.pl/oferta/7695386969 kupując taki sterownik do tego wiązke... I pozostaje tylko programowanie? 

Tlumik z głośnikiem już posiadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, szukam pomocy żeby uruchomić aktywne wydechy w moim A5 3,0 Tdi. 

Kupiłem wydechy z modułem od SQ5, wszystko zamontowane według schematu. 

Wydechy nie działają. VCDS pokazuje błąd „nieprawidłowy model samochodu” . Dokupiłem drugi moduł dedykowany niby do A5 ale niestety wtyczka jest zupełnie inna i zostałem teraz z dwoma modułami bez dźwięku ??‍♂️ 

Dajcie jakieś rady co dalej zrobić albo namiar na kogoś kto mi to ogarnie. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnić tzn? Jestem pierwszy raz na jakimkolwiek forum i potrzebuję wskazówek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie - jak to jest z a4 przedliftową . Będzie działać bez zmian bramki can aktywny wydech na tył ? Zamontowałem moduł - zasilanie , masa , cany pod 6/16 i nic . Zero komunikacji z modułem . Cisza z głośnika . Na razie utknąłem z tematem.

Ha.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak od s4 b8 pomalowany pasuje p&p teraz czas na sound boster system (wstyd jeździć z pustym otworem na drugi wydech),tym bardziej że za tydzień mam wesele ?

Czy zakładał ktoś wydech od Q5 ? 

A może ktoś robił chociaż przymiarkę i wie,że be problemu podejdą? 

20190623_094606.jpg

15612761515777202730532289603627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki jest obecnie całkowity koszt dołożenia aktywnego wydechu do przedlifta? Dodam też że nie mam w wyposażeniu ADS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Jeżdżę audi q5 z 2013roku, 2.0 177KM quattro w automacie. Zakupiłem aktywny wydech od SQ5 ze sterownikiem dźwięku, zmontowałem, uplotłem wiązkę, (dokupiłem buzzer i sterownik - tego jeszcze nie wpiąłem). Podłączyłem zgodnie ze schematem i pinologią. Po podłączeniu do zasilania, w głośnikach wydechu słychać delikatny szum (w czasie gdy silnik nie pracuje).

Pomóżcie, bo nie wiem czy kodować czy adaptować coś należy , żeby wydech zabrzmiał.

Nadmienię, że Audi drive select aktywowałem.

Edytowane przez daniow
uzupełnienie posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2016 o 10:50, wrclaguna napisał:

do POLIFTA znalazłem schemat :)

zadna filozofia , CANY zasilanie 12 V masa oraz dwa kabelki do modułu akustycznego


sound.png

ma ktoś jeszcze może ten schemat do polifta i mógłby udostępnić ? (montaż sterownika i buzzera - do maską)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...