Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mala zagadka.. co to jest??


tomalm

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, według moich ustaleń to fabryczna, manualna klima. Znalazłem kilka aut z tym wynalazkiem na mobile.de. Przycisk na dole, tylko jeden jest w autach bez klimy- przycisk obiegu zamkniętego. Jeżeli jednak sie mylę niech ktoś mnie poprawi. [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 17:17_________________________________________________

Koledzy, według moich ustaleń to fabryczna, manualna klima. Znalazłem kilka aut z tym wynalazkiem na mobile.de. Przycisk na dole, tylko jeden jest w autach bez klimy- przycisk obiegu zamkniętego. Jeżeli jednak sie mylę niech ktoś mnie poprawi.

Update:

Faktycznie, znalazłem też jedno auto, w którym przyciski od manualnej klimy były 2 mniejsze pod środkowym pokrętłem. Sam nie wiem co o tym mysleć, być może jakiś model dokładanej klimy był na zachodzie powszechny i często go montowali po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Kolego, to nie może być lpg. Za dużo aut z takim patentem widziałem w ogłoszeniach. Na pewno przyciski od manualnej klimatyzacji i już uważam, że to na 90% ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylu fachowców i nikt nie wie na 100% co to ?? :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 19:09_________________________________________________ja znalazłem coś takiego to może być to ale tu jest umiejscowione pod środkowym pokrętłem

b2ba5203926fdc6fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi do głowy pewna myśl - być może całkowicie błędna ale... - te przyciski są w autach z automatyczną skrzynią biegów - może to ma jakiś związek właśnie ze skrzynią - coś w rodzaju przełączenia na tryb "zimowy" i "sport" ??????? - dodam że nie miałem do czynienia z Audi w automacie także być może straszne herezje opowiadam :embarrassed: ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszperałem trochę w ogłoszeniach i to na 100% klimatyzacja manualna

http://www.autoscout24.pl/AllImages.aspx?id=vovquqf1odfq#

auto ma klimatyzację a innego włącznika nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od obiegu zamknietego chyba nie bo ten przycisk znajdowal sie pod pokretlami nawiewu, a dokladniej chyba pod pokretlem ogrzewania.

Przyszła mi do głowy pewna myśl - być może całkowicie błędna ale... - te przyciski są w autach z automatyczną skrzynią biegów - może to ma jakiś związek właśnie ze skrzynią - coś w rodzaju przełączenia na tryb "zimowy" i "sport" ??????? - dodam że nie miałem do czynienia z Audi w automacie także być może straszne herezje opowiadam :embarrassed: ale....

mam A4 z automatem i tu jest system DSP, ktory automatycznie wlaczal tryb normalny i tryb sportowy w zaleznosci od tego jak "agresywnie" sie jedzie (czeste przyspieszenia i mocne hamowanie - wiecie o co chodzi), wiec nie jest to od skrzyni[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 20:20_________________________________________________

poszperałem trochę w ogłoszeniach i to na 100% klimatyzacja manualna

http://www.autoscout24.pl/AllImages.aspx?id=vovquqf1odfq#

auto ma klimatyzację a innego włącznika nie widać

chyba masz race bo jak sie przyjzymy dokladniej zdjeciu do widac ze gorny przycisk ma namalowana jakby wygietoa strzalke (jakby zamkniety obiegu) a drudi przycisk chyba ma gwiazdke czyli klima ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa właczniki do klimy

1 stopień i 2 stopien schładzania

montowali takie do róznych aut firmy które sie tym specjalizowały poprzez servisy lub prywatnie

widziałem tego mase w swoim zyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...