Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewane lusterka . Jak się włączają


szymek20

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy ma B5 i podgrzewanie lusterek załącza mu się razem z podgrzewaniem tylnej szyby:)

miałem tak samo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie grzało też latem jak padał deszcz.

Zauważone bo lusterko od strony kierowcy ma działające podgrzewanie i zawsze było suche a od pasażera ma padniętą matę i zawsze było mokre.

A odpala się po zapłonie. Zaobserwowane parowanie zwierciadełka podczas ich ustawiania..

A4 b5 97r przejściówka między liftem a przedliftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, odgrzeje kotleta. Mam a4 b5 97 (1 lift) i nie miałem lusterek grzanych ale po wyciągnięciu wkładów są dwa kable nigdzie nie podłączone, ponadto wyglądają te kable jak zasilanie do grzanych lusterek które dokupiłem. Czy jest opcja na to ze mam cała instalacje pociągnięta i podłączona żeby lusterka grzały i wystarczy włożyć wkłady z mata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kable to raczej masz grzane lusterka tylko ktoś założył tańsze wkłady bez grzania ,  dla pewności sprawdź kontrolką czy jest prąd na jednym z tych kabli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dla potomnych powiem tylko, że sprawdziłem na swoim i okazało się, że kable wystające w lusterku ciągną się jedynie do kostki najbliższej i kabli nie ma. Więc zostaje samodzielne przeciąganie :) Mam pytanie jeszcze na temat lusterek. Ma ktoś ich wymiary do przedliftowych a4 b5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W którym miejscu podłączone są kable (masa i +) z podgrzewania lusterek (lewego i prawego) ponieważ oba lusterka przestały mi grzać (maty sprawdzone i grzeją) i nie wiem gdzie szukać przyczyny bo napięcie nie dochodzi do lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...