Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Mechanicznie musi byc zawsze tip top. 

Kupilem gotową hybryde k03RS2 z Turbospec.

Te turbiny były często używane w różnych projektach przez Gregor10.pl.  

Są w miarę sprawdzone i ostatnio były w promocji. Teraz nie wiem jaka jest cena. Musisz sam zadzwonić i zapytać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem u siebie i w obu autach sa wezyki z tymi opaskami, a w jednym kiera chodzi fajnie lekko, a w drugim znacznie ciężej... Nie wiem czy to nie magiel stawia taki opór ?! :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Sprawdzalem u siebie i w obu autach sa wezyki z tymi opaskami, a w jednym kiera chodzi fajnie lekko, a w drugim znacznie ciężej... Nie wiem czy to nie magiel stawia taki opór ?! :eusathink:

w maglu masz zaworek ,tj śruba którą przykręcasz przewód do magla może on winny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś konkretniej? Co by mialo być z tą śrubą nie teges? Ogólnie jak sie przejedzie ~10km, jak się chyba magiel/lub pompa rozgrzeje to później  podczas manewrowania i kręceniu w lewo slychać takie dziwne jęczenie i czuć opory na kierownicy, a przy kręceniu w prawo tego nima ...:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze szybciej wina samej pompy?

U mnie zaworki wszytkie są nowe i pomiędzy weżykami jest olbrzymia różnica.  Na pierwszym chodzi normalnie lekko, ale na drugim to moim zdaniem aż za lekko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pomysł na nowe auto.

Póki co piszę tutaj, a ogłoszenie sprzedaży wystawię niebawem w dziale sprzedam. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie wielka niespodzianka jak sie uda :) Lepiej nie zapeszac bo nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś doradzi co zrobić.  Na dachu zaczyna mi odpryskiwać klar, generalnie żeby to poprawić to trzeba by pomalować cały dach. Przydałoby się też zajechać do detailera z klapą tylną i drzwiami. Co radzicie, robić to wszystko czy zostawić przyszłemu nabywcy? Przyznam, że nawet nie bardzo mam czas na taki zabawy, a gdyby poprawki nie wyszły to zaraz będą komentarze, że to źle tamto źle. Z drugiej strony ludzie kupują oczami i mimo całego serwisu i wszystkich modów obecny wygląd auta może nie zachęcać do kupienia....

Jak dla mnie to kolor powala i nie ma osoby, która by nie obejrzała się za autem jak stoi na ulicy, ale z bliska widać te problemy, o których pisałem...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw ogłoszenie i poczekaj kilka dni jak będzie zainteresowanie i się sprzeda to będzie po kłopocie, a jak nie to poprawić te elementy zawsze możesz.

 

Chyba, że Ci zależy na czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zalezy, nie mam parcia.

Póki co wytawiam tylko na forum oficjalnie w dziale sprzedam:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Photobucket.com zrobiło psikusa i wyłączyła możliwość hostowania fotek przy użyciu taga .  Dlatego teraz nie widac moich fotek, ale mozna je podglądnąć klikając prawym przyciskiem myszy na fotce i dając otwórz w nowym oknie....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.jpg

12.jpg

 

 

 

 

 

18.jpg

19.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z urlopu tzn. za 2 tygodnie auto będzie wystawione na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się.

Dzisiaj B6 odjechało z nowym Właścicielem.

Cóż ..takie jest życie.

Pozostanie wiele wspomnień oraz litr zacnego trunku od Kupującego (Jeszcze raz bardzo Dziękuję!);)  

Cieszę się, że auto zostanie na forum. Jesteśmy w kontakcie bo sam jestem ciekawy co będzie się dalej działo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...