Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów


Lukas90

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak pomka jest w kiepskiej kondycji to na szyby poleci plyn ale juz spryski sie nie wysuną - jak tak wlasnie mialem

Edytowane przez habcio19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka do sprysków lamp jest o większej wydajności niż pompka do szyb. Jeśli pompka ma już małą wydajnoś to wtryski się nie wysuną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak pomka jest w kiepskiej kondycji to na szyby poleci plyn ale juz spryski sie nie wysuną - jak tak wlasnie mialem

Kolego chyba się coś mylisz to są dwie odzielne pompki i pomka od szyb prawie nie ma nic wspólnego z pompką od spryskiwaczy reflektorów xenonowych..

prawie bo załącza ją ten sam włącznik przy kierownicy reszta to już zupełnie co innego...

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma xenonów a są spryski to może był dzwon i ktoś wpakował zderzak pierwszy lepszy ze spryskami lub odwrotnie zwykłe reflektory tak czy inaczej to rzeźba jeśli jest jedno bez drugiego.

Najlepiej sprawdź w kodach na wlepcie czy powinien mieć xenony czy nie. Wyjaśni Ci się dlaczego to nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez spryski to byla opcja jak kazda inna i jak kos chcial to mogl je miec a nie miec xenonow... czemu straszycie chlopaka, zwykla lampa tez nie ma prawa sie ubrudzic zeby nie bylo koniecznosci posiadania spryskow?

w b5 przedliftach nie bylo w ogole xenonow (procz S4) a spryski w zderzakach byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te spryskiwacze przestały działać czy nie działają od zakupu auta? Możesz mieć tak jak było u mnie, ktoś wymienił włącznik świateł na model z B7 i spryski nie działały bo inaczej są piny ustawione we włączniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak wyżej w temacie nie otwierają mi sie spryskiwacze..co jest tego przyczyną.Pomocy

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294786-demontaz-spryskiwacza-reflektorowwycieka-plyndo-wymiany-gumowy-oring/

Sprawdź dokładnie, czy nie masz gdzies jeszcze jakiejś nieszczelności oprocz tego O-ringa. Czesto lubi wyciekac ze zlaczki, pod lewa lampa, tam gdzie laczy sie waz od pompki ze spryskami. Jak sie nie wsyuwaja, to znaczy, ze w ukladzie nie masz cisnienia.

Edytowane przez Lukasz_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mario 911-spryskiwacze nie działają od pocztku jak go kupiłem.

Do Lukasz_N- też sie zastanawiałem nad tym czy ciśnienie nie ucieka.prawą lampe miałem wyciągniete i ten ori wymieniłem,a lewej nie sprawdzałem jeszcze chociaż wyciek widziałem tylko z prawej strony jak auto stało np. na chodniku (plama)..Jutro to sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do Mario 911-spryskiwacze nie działają od pocztku jak go kupiłem.

Sprawdź sobie w takim razie włącznik. Możesz go wyciągnąć i sprawdzić nr ale najprościej rozpoznasz go po podświetleniu. Z B6 jest całe czerwone, z B7 pozycyjne świecą na zielono. Zacznij od tego bo ja podobnie jak Ty, rozbierałem pół auta, wyciągałem pompki, sprawdzałem spryskiwacze a przyczyna była bardzo prosta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...