Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór wódki na wesele


route

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem na etapie wyboru wódki na wesele. Pojeździłem po hurtowniach i ceny wódek są bardzo zbliżone do siebie, wahają się miedzy 20-23zł.

Mam tylko dylemat jaki gatunek wybrać. Zastanawiam się nad : Wyborowa , Stock, Nemiroff wheat, Smirnoff. Jak myślicie która z nich będzie najlepszym wyborem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie mojego tematu

Ja wybrałem pan Tadeusz i poszła w biegu, dodatkowo można je okleić swoimi etykietami, szczerze polecam

Wszystkim gościom smakowała

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281459-pytanie-o-etykiety-na-wodce/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był Smirnoff i goście również byli zadowoleni z wódki. Ja miałem tyle dobrze że placilem za połówkę 12 zł :wink: nie pytajcie skąd miałem za taką cenę bo to było juz 7 lat temu i nie pamiętam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był Stock i też polecam, nikt nie narzekał :) po grubych (w moim przypadku :D) poprawinach następnego dnia czułem się bardzo dobrze :) Pamiętaj o najważniejszym, jaka by nie była wódka musi być ZIMNA! :naughty:

Edytowane przez fanthomas18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych przez Ciebie wódek polecam Stock. Cena i jakość całkiem przyzwoita.

Weź pod uwagę też białą Żubrówkę . Też daje radę a cena przystępna.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na świeżo bo sie hajtalem we wrześniu miałem Stumbrasa płaciłem 21,19 za 0,5

Zależy jaka ilośc potrzebujesz ja mailem 150 osób i były poprawiny wiec troszkę tego było najlepiej dogadać sie z hurtownia ze kupisz od nich przez sklep wtedy masz kawał grosza zaoszczędzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wino i wódka stała cały czas w lodzie, jak maja taks możliwość na sali, poproście o to. Ludzie chwalili, ze tak było.

Niektórzy nawet wyjmowali ten lód do drinków. Przy +35 na dworze zimna wódka dobrze smakowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żubrówka Biała !!!!

Fuuuuuuj!

Najlepszy stosunek ceny do jakości ma wg. mnie Stock. Ewentualnie Nemiroff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak koledzy wcześniej już pisali ma być zimna, ja miałem Pana Tadeusza i każdemu pasowało

druga sprawa to na poprawiny polecam piwo z kija oczywiście jak wesele będzie latem,

ja wesele robiłem w czerwcu i na poprawinach poszły mi prawie 2 kegi -50 i 30 ( piwo Żywiec ) a wódki kilka butelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wódka- Parzenica, poprawiny jeśli masz to więcej na piwo bym sie nastawił jeśli bedzie ciepło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...