Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za felga?


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, MaciekPL napisał:

Pierwszy raz widzę żeby było KBA na ori feldze. MB czy bmw też nie spotykane takie coś, opisane od środka i tyle. Przez to właśnie jak ktoś w felgach siedzi może powiedzieć że to podjebki. 

Ciekawe czy faktycznie podjeby czy ori bo logo jest i made in germany również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Mr.Joker napisał:

Witam. Mam ostanio zajawke  BBS-y CH w rozmiarze 18" i mam pytanie czy nr po nazwie(np BBS CH 021) jest numerem kolejnej felgi ktora wyszla z fabryki czy to jakis podrodzaj modelu ? bo na pierwszy rzut oka niczym sie nie roznia.

021 to jest oznaczenie modelu felg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, muunv napisał:

021 to jest oznaczenie modelu felg. 

Wiesz może czym się to dokładnie różni? Inne et szerokość? bo wzór bardzo podobny we wszystkich chyba, jedyne co zauważyłem to że niektóre są bardziej wklęsłe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi te mialy rozne parametry z tego co pamietam. A oznaczenie CH XXX, to jak wspomnialem oznaczenie modelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, muunv napisał:

Felgi te mialy rozne parametry z tego co pamietam. A oznaczenie CH XXX, to jak wspomnialem oznaczenie modelu. 

Jasne czaje czyli trzeba szukać po modelu tzn liczbach ciekawe ile tego jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2020 o 06:44, MaciekPL napisał:

Pierwszy raz widzę żeby było KBA na ori feldze. MB czy bmw też nie spotykane takie coś, opisane od środka i tyle. Przez to właśnie jak ktoś w felgach siedzi może powiedzieć że to podjebki. 

No to Maćku już teraz będziesz wiedział że ori może mieć z przodu oznaczenia :yes2:

18-ORYGINALNE-AUDI-A1-S-LINE-A3-TT-VW-PO
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 3190 zł - 18 ORYGINALNE AUDI A1 S-LINE A3 TT VW POLO SEAT (6952217224). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

ostatnio tez wrzucaliśmy do 80 takiej igła stan ori felgi i również były z przodu oznaczenia KBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy ktoś podpowie mi jak nazywa się ta felga? Z góry dzięki! To chyba najlepszy wzór na ziemii tak nawiasem :D
Pozdrawiam

hh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę przyjrzyjcie się tym felgom. Są nie daleko mnie tylko na feldze od strony wewnętrznej jest napis "Replacement part not original". Ten sam producent co oryginałów ale sprzedawane poza ASO czy jakoś tak? 

 

https://www.olx.pl/oferta/felgi-audi-vw-5x100-5x112-18-cali-CID5-IDDZgYL.html#642e25a74c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc wprost to zamienniki tych poniżej   choć ET jest inna , szerokości sprzedawca nie podał ale podejrzewam że 8 cali .

WWW.ORIGINAL-FELGEN.COM

Lochkreis, Mittenzentrierung, Felgengewicht, Modelle, Traglast, Nabendeckel Bestell-Nr, Neupreis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Mówiąc wprost to zamienniki tych poniżej   choć ET jest inna , szerokości sprzedawca nie podał ale podejrzewam że 8 cali .

WWW.ORIGINAL-FELGEN.COM

Lochkreis, Mittenzentrierung, Felgengewicht, Modelle, Traglast, Nabendeckel Bestell-Nr, Neupreis

 

8J :wink: więc parametry identyczne jak oryginały. Zaciekawiło mnie właśnie czy to nie są jakieś chinole które zaraz się pogną.

Dlatego pytałem czy może producent wypuszczał jakąś partię tak jak np. producenci zawieszenia, czyli usuwając logo tylko a to samo. 

Chyba jak będę w okolicach to podjadę i obejrzę bo z bliska mają inne szczegóły więc to pewnie nie to. Chociaż szukam AVUS III, albo coś ciekawego.

Edytowane przez mar_1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś co to za fela? Coś z grupy VAG?

IMG20200328120541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FELGI-AUDI-Q5-A3-A4-A5-A6-A7-A8-ORYGINAL
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1740 zł - FELGI AUDI Q5 A3 A4 A5 A6 A7 A8 ORYGINALNE 7 x 17 (9066986705). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. Mam takie 16stki w zakupionym A3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiecie może co to za model tych felg? 

image;s=644x461
WWW.OLX.PL

Witam przedmiotem aukcji są koła rozmiar 19 rozstaw 5x112 otwór 57.1 szerokość 9.0 cali opony po jednym sezonie

 

Edytowane przez Patryk12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Wzór felg z Audi S7.

Tyle, że tam występowały w 20":

Felgi-Audi-S7-oryginal-z-nowymi-oponami-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 5100 zł - Felgi Audi S7...

 Wzór wypuszcza też niemiecka firma MAM model A1:

MAM-A1-19-5x112-30-AUDI-Q5-SQ5-ATECA-TIG
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 2600 zł - MAM A1 19...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ktoś miał doczynienia z felgami tej firmy GMP Italia

image;s=1000x700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, barca8585 napisał:

Witam ktoś miał doczynienia z felgami tej firmy GMP Italia

image;s=1000x700.jpg

Lepszej jakości niż chińskie , prawie jak niemieckie Brock  czy MAM.Wielu producentów aut zamawia u włochów ori felgi. Przy 19kach i większych jak jest mało opony uważać trzeba na dziury bo stop aluminium w miare miekki i 'lubią' się krzywić ale to zależeć bedzie od 'krateru ' w który wpadniesz. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2020 o 08:10, dekiel 13 napisał:

Lepszej jakości niż chińskie , prawie jak niemieckie Brock  czy MAM.Wielu producentów aut zamawia u włochów ori felgi. Przy 19kach i większych jak jest mało opony uważać trzeba na dziury bo stop aluminium w miare miekki i 'lubią' się krzywić ale to zależeć bedzie od 'krateru ' w który wpadniesz. :hi:

Wiesz czy tak sobie piszesz ? Mam te felgi i są one produkowane przez GMP Italia dla Audi A4 B9 i A5. Różnica to ET bo w „oryginale” jest 40 a bezpośrednio u producenta ET35 (dla 19”). Felgi montowane w audi RS6 S4. Felgi bardzo dobre i trwałe.

85CA4184-37D7-4928-9CD4-4C6F7F697435.jpeg

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że są złe tylko lepsze są niemieckie /cyt. 'prawie jak niemieckie'./.  Auta sprzedawane w ASO mają fele włoskie , po prostu tańsze koszty wykonania. Co do ET to już kwestia miedzy producentem felg a Audi np.  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...