Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za felga?


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Nie napisałem, że są złe tylko lepsze są niemieckie /cyt. 'prawie jak niemieckie'./.  Auta sprzedawane w ASO mają fele włoskie , po prostu tańsze koszty wykonania. Co do ET to już kwestia miedzy producentem felg a Audi np.  B)

Ok, tylko trochę, nawet wspomnienie o chińszczyźnie, mnie trochę poruszyło ?

Poniżej RS6 nowka w Autorud Rzeszów na Gunnerach od GMP ?

292244EB-EE8E-4572-9963-84C0567B7E0F.jpeg

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękna sztuka . Fele też dałbym w czerń , no i niżej całość.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś w swojej a4 b7 założone felgi 18' 8j et 35 lub 31 ? Bardzo bym prosił o zdjecia jak to siedzi ;) Chce zamówić felgi oxigin kt20 a tam przy naszym rozstawie śrub jedynie et 35 jest dostępne a pamietam, że gdzieś czytałem żeby felga była równo z obrysem auta powinno byc et 31. Niby tylko 4mm różnicy, o ile dobrze kojarzę, licze na szybkie sprostowanie jeżeli pisze głupoty. Z góry dzięki za pomoc! (;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za felga?

20200509_170403.jpg

19x9J ET34 ?

Edytowane przez qlimazz
Odp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @vvalery

Chyba pytalem o Twoje fele w innym watku. Serio to bylo na pierwszym montazu ?

Jest wewnatrz nabita logowka Audi (wiem ze producenci zamawiala od podwykonawcow - w A4 B8 mialem Ronala z Czech, teraz mam Ronala z PolskI :) )?

Od razu mowie ze niczego nie podwazam tylko z ciekawosci pytam bo wlasnie poluje na ten wzor i w salonie w KRK stalo autko na takich felgach. Roznia sie jednak 2 detalami:
image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, gsa napisał:

Hej @vvalery

Chyba pytalem o Twoje fele w innym watku. Serio to bylo na pierwszym montazu ?

Jest wewnatrz nabita logowka Audi (wiem ze producenci zamawiala od podwykonawcow - w A4 B8 mialem Ronala z Czech, teraz mam Ronala z PolskI :) )?

Od razu mowie ze niczego nie podwazam tylko z ciekawosci pytam bo wlasnie poluje na ten wzor i w salonie w KRK stalo autko na takich felgach. Roznia sie jednak 2 detalami:
image.png

Ja nigdy nie wspomniałem, że moje były na pierwszym wyposażeniu. Miałem 18 na pierwszym. Te po prawej są na pierwszym były wtedy po 14,5 tyś i musiałbym na głowę upaść żeby tyle dać skoro można 3 tyś.  Kupiłem GMP która robi również te po prawej. Zresztą moje mi się bardziej podobają.

P.S. Teraz oryginały z oponami kosztują 6,5 tyś,. Za niedługo będą tańsze niż GMP Gunner ???

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vvalery dzieki za odpowiedz. Zasugerowalem sie tym ze w B9 po duzym lificie te fele mozna miec za dodatkowe 1,5tys. No GMPki sa troszke bardziej zadziorne przez te naciecia :) Wlasnie takiej odpowiedzi szukalem - kto te audi sport dla nich robi :)

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gsa napisał:

@vvalery dzieki za odpowiedz. Zasugerowalem sie tym ze w B9 po duzym lificie te fele mozna miec za dodatkowe 1,5tys. No GMPki sa troszke bardziej zadziorne przez te naciecia :) Wlasnie takiej odpowiedzi szukalem - kto te audi sport dla nich robi :)

Pozdrawiam! 

Grzesiek to ładnie żonglują cenami. Za 1,5tyś to jest tanio jak barszczyk, ale pewnie gdzie indziej sobie zrekompensowali. Chciałem oryginały, jakieś używki, na początku kupić, ale ceny odstraszały i człowiek nie wie tak naprawdę co kupi. Teraz wiem, że felga nowa, prosta z gwarancją i niedroga, a fajna. No i ET wg. mnie lepsze niż w oryginale dla Audi, gdzie felga z oponą jest bardziej schowana ET40 vs ET35 :-)

Pozdrawiam,

vvalery

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uzywka to zawsze bedzie loteria. Ja generalnie staram sie kupic niejezdzone (poprzednie 16 do B8 kupione zaraz po sciagniecu z A5 - w salnie wiec mialy moze pare km, do Nissana to samo). 

Dzieki za odpowiedz!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2020 o 21:39, gsa napisał:

Z uzywka to zawsze bedzie loteria. Ja generalnie staram sie kupic niejezdzone (poprzednie 16 do B8 kupione zaraz po sciagniecu z A5 - w salnie wiec mialy moze pare km, do Nissana to samo). 

Dzieki za odpowiedz!

 

Pozdrawiam!

Pochwał się bo coś kupiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś jak się nazywa ten model felg? To 19. Wedlug opisu auta z ogloszenia niemieckiego to: "U46 Aluminium-Gussräder Audi Sport im 5-Arm-Pylon-Design" ale po wpisaniu tego w Google nic nie znajduje.

Screenshot_20200701-101936.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW.ORIGINAL-FELGEN.COM

Lochkreis, Mittenzentrierung, Felgengewicht, Modelle, Traglast, Nabendeckel Bestell-Nr, Neupreis

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, boohmacher napisał:

Panowie wie ktoś jak się nazywa ten model felg? To 19. Wedlug opisu auta z ogloszenia niemieckiego to: "U46 Aluminium-Gussräder Audi Sport im 5-Arm-Pylon-Design" ale po wpisaniu tego w Google nic nie znajduje.

Screenshot_20200701-101936.png

8W0 601 025 CT lub DB

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2020 o 22:31, dekiel 13 napisał:
WWW.ORIGINAL-FELGEN.COM

Lochkreis, Mittenzentrierung, Felgengewicht, Modelle...

:hi:

Dzięki wielkie kolego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś może wie jakiej firmy jest ta felga ? Nie widzę na feldze nigdzie informacji o modelu. To jakiś chinol ? 

IMG_20201022_194758.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mateusz_K napisał:

Panowie, ktoś może wie jakiej firmy jest ta felga ? Nie widzę na feldze nigdzie informacji o modelu. To jakiś chinol ? 

IMG_20201022_194758.jpg

Rondell 8J ET35 5x112

 

Edytowane przez Langista
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1490 zł - Alufelgi r18 sline 5x112 8jet35 Nowy Lakier 15. (9862933858)...

Co to za felga i czy dobra do a4 b6 1.8t bex quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Wicia1988 napisał:
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1490 zł - Alufelgi r18 sline 5x112 8jet35 Nowy Lakier 15. (9862933858)...

Co to za felga i czy dobra do a4 b6 1.8t bex quattro?

Bedzie pasować. . Wzór sline .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...