Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny pilnie schemat regulacji świateł.


JakubMi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :D szukałem trochę na forum ale niestety opcja szukaj nie pomogla mi za bardzo. Chciałem zamontować sobie regulacje świateł(góra dół) w a4 b5 sedan 97 r którą w oryginale nie ma takiej opcji. Mam już przełącznik 8d0941301, wiecie może jaka wiązka jest potrzebna do tego(czy ma jakiś konkretny numer) ewentualnie ma ktoś schemat i wie za co odpowiedzialny jest konkretny pin na przełączniku(jest pięć pinów). chcę to podłączyć do lamp poliftowych valeo.

mcjF33-wybPrQrBqV0esh3w.jpg

mam taki przełącznik, potrzebuje do niego gniazda z tyłu, najlepiej całej wiązki i schematu


8L0971972 jakby ktoś potrzebował gniazda to jest kod, występuje jeszcze jeden rodzaj ale nie mogę go znaleźć fizycznie, tylko w etce (znalazłem w etce po dłuższym czasie obydwa) sama etka nie za wiele pomaga jeżeli chodzi o schemat ale coraz bliżej jestem :D

101249_x800.jpg

wychodzi na to że mam wszystkie części(chyba) potrzebuje schematu, żeby to ogarnąć i podłączyć ładnie, ma ktoś taki? ew. zna go i potrafi prosto narysować? Pilne :)


pomoże ktoś?


może ktoś ma? chodzi mi o same piny w kostce, który do czego... ewentualnie kolory kabli a ja to dopasuje jakoś bo mam kostke z oryginalnymi kablami

Edytowane przez JakubMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A silniczki w lampach masz? W Elsie masz schematy.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JakubMi i co udało ci sie to podłaczyc? może podzielilbys sie wiedzą? mam auto ze szwajcarii, i nie mam tej regulacji,  a troche lipa :/ silniczki kupie, pokretło tez, ale nie wim jak wiązke skleić :/ pojęcie o kabelkach mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIĄZKĘ zamów u Kaju, będzie i szybciej i łatwiej. 
a opis co z czym POŁĄCZYĆ, pewnie dostaniesz GRATIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za filozofia wiązkę zrobić? Kupujesz kilka metrów przewodów 0,5mm2. Kup silniczki z wtyczkami - wtyczki są 3pinowe.  W oryginalnej instalacji te przewody idą do pokrętła regulacji w kabinie - z jednej lampy oraz z drugiej. Ja osobiście przeciągnąłbym jedynie przewód sygnałowy do pokrętła. Masę i +12V po włączeniu mijania wziąłbym z wtyczki w lampie. Do pokrętła w kabinie musisz podciągnąć masę, +12V po włączeniu świateł mijania i +12V po włączeniu świateł postojowych(do podświetlenia przycisku).

Schemat instalacji w a4 b5 jest dostępny pod poniższym linkiem. Na stronie 13stej jest elektryczna regulacja wysokości świateł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...