Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało


skulcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie .

Jak zakodować mod 47 lub inny aby po wyłączeniu sinika nie wyłączało się rado a dopiero po wyciągnięciu kluczyka???

czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej tak miałem w B6 a tu B7 i niespodzianka, radio jest ori tylko wersja USA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ori Concert 2 i wyłącza się dopiero jak wyjmę kluczyk.

u mnie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam blaupunkt santa cruz u mnie radio gra tylko na wlaczonym zapłonie, skad pociagnac kabel albo jak podlaczyc żeby gralo z kluczykiem ale bez zapłonu i żeby szlo wlaczyc bez kluczyka

auto to audi a4b7 2005 oryginalne wtyczki

Edytowane przez mariusz0706
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepnij plus radia na bezpiecznik co ma cały czas napięcie. Prawdopodobnie nr.5 ale zobacz bo mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz problem komunikacji CAN, dlatego tak się dzieje sprawdź czy w radiu nie masz błędów z tym związanych, a co za tym idzie czy w ogóle CAN jest podłączony może ktoś wcześniej grzebał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche zielony wybaczcie co to jest ten CAN,i jezeli juz znajde stale napiecie gdzie mam je podlaczyc w radiu pod ktory pin i jeszcze dodam ze radio nie trzyma pamieci zakazdym razem jak wlaczam je oczywiscie po kluczyku kasuje mi sie godzina

Edytowane przez mariusz0706
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAN to dwuprzewodowa magistrala danych za pomocą której sterowniki komunikują się ze sobą, w radiu zasilanie jest cały czas z akumulatora a po wyjęciu kluczyka, właśnie tymi dwoma przewodami idzie informacja w postaci cyfrowej że radio ma się wyłączyć. Zacznijmy od tego, jaki masz model radia ? i czy wiązka do niego jest oryginalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam temat u mnie rozwiazany radio blaupunkt santa cruz stale napiecie z aku ma na 4 pinie a instalacja audi na 7lub8 zmienilem kable i wszystko smiga wyciagam kluczyk radio sie wylacza ,ale idzie je wlaczyc bez kluczyka

Dzieki chlopaki za pomoc

Edytowane przez mariusz0706
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAN to dwuprzewodowa magistrala danych za pomocą której sterowniki komunikują się ze sobą, w radiu zasilanie jest cały czas z akumulatora a po wyjęciu kluczyka, właśnie tymi dwoma przewodami idzie informacja w postaci cyfrowej że radio ma się wyłączyć. Zacznijmy od tego, jaki masz model radia ? i czy wiązka do niego jest oryginalna

U mnie jestconcert 2 I nie pokazuje bledow w radiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz przewody CAN i czy adaptacja w liczniku jest dobrze ustawiona

Poniżej link z opisem

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/13949-all-b6-podlaczenie-can-z-zegarow-do-radia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie w radiu działa ? Jeśli tak to nie jest to wina Can tylko wina połączenia elektrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz przewody CAN i czy adaptacja w liczniku jest dobrze ustawiona

Poniżej link z opisem

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/13949-all-b6-podlaczenie-can-z-zegarow-do-radia/

Kolego próbowałem przekodowac jak podales ale nic to nie zmieniło. Nadal na po zgaszeniu silnika wylacza od razu radio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro gasisz silnik i radio gaśnie to prosty wniosek radio podpięte jest po impuls który ginie po przekręceniu stacyjki w pozycje zero. Kodowanie i can nie ma nic wspólnego. Niestety ja też się tego nie dowiedziałem.

Przyciski się podświetlają ?

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...