Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM


tomekhxc

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne i mocne :kox:

Robić program i jakiś ciekawy wydech do niego.

Recaro z alkantarą czy to jest jakiś materiał ?

nie czytamy opisu ;) program już jest a materiał speed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupiłem się na zdjęciach :decayed:

To fotele masz super, więcej fot poproszę, właśnie takich szukam recarosów, nie będę musiał zmieniać boczków na skórzane. Gdybyś zmieniał na białe daj znać o tych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupiłem się na zdjęciach :decayed:

To fotele masz super, więcej fot poproszę, właśnie takich szukam recarosów, nie będę musiał zmieniać boczków na skórzane. Gdybyś zmieniał na białe daj znać o tych :D

niestety fotele zostaja bo sa swietne i pasuja do wnetrza :wink: jak bedzie wiecej fotek to bede wrzucal na bieżąco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tylko dopiszę że autko bardzo bardzo super, na żywo widzieć i czuć :decayed: jest inaczej niż tylko foty :wink:

Edytowane przez Slawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan jest miodzio. Teraz b7 i też jest mega. Jedyny minus to chrom-miałem u siebie i już,mi opatrzył.

A teraz bez cenzury- ja Cię nie pie... Za....Ste b7. Graty zakupu.

Ps b7 w sedanie wygląda,jak,kupa:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan jest miodzio. Teraz b7 i też jest mega. Jedyny minus to chrom-miałem u siebie i już,mi opatrzył.

A teraz bez cenzury- ja Cię nie pie... Za....Ste b7. Graty zakupu.

Ps b7 w sedanie wygląda,jak,kupa:-)

Dzieki ;) fakt sedan w b6 jest fajny ale w b7 mniej mi sie podoba , przegladajac mnóstwo tematow o b7 i silnikach...wizualnie akjam jest tutaj moim autorytetem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dzieki ;) fakt sedan w b6 jest fajny ale w b7 mniej mi sie podoba , przegladajac mnóstwo tematow o b7 i silnikach...wizualnie akjam jest tutaj moim autorytetem ;)

:embarrassed::wink4:

Jakbyś coś potrzebował to wal śmiało. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję świetnego wyboru. Auto jest w świetnym stanie no i największy atut w postaci ASB + tip + Q.

Widzę że zalewałeś auto LM 5W30 dla DPF. W przyszłości zastanów się nad wywaleniem tego ustrojstwa i zalaniem czegoś o podwyższonych właściwościach ochronnych. Tym bardziej jak zdecydujesz się na kurację wzmacniającą, ponieważ w 3.0 samym softem można uzyskać piękny wynik. Zamiatasz wtedy 90% aut na drodze oraz wyżyłowanych turbo-benzyniaków z gazem ;)

W moim B7 przełącznik świateł pomimo ~280 tys. wygląda jak nowy, więc zostaje kwestia poszanowania i odpowiedniej konserwacji :)

Życzę wielu udanych chwil spędzonych za kółkiem bo o awaryjność nie musisz się martwić.

Powodzenia !!!

Edytowane przez Tommy Gun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję świetnego wyboru. Auto jest w świetnym stanie no i największy atut w postaci ASB + tip + Q.

Widzę że zalewałeś auto LM 5W30 dla DPF. W przyszłości zastanów się nad wywaleniem tego ustrojstwa i zalaniem czegoś o podwyższonych właściwościach ochronnych. Tym bardziej jak zdecydujesz się na kurację wzmacniającą, ponieważ w 3.0 samym softem można uzyskać piękny wynik. Zamiatasz wtedy 90% aut na drodze oraz wyżyłowanych turbo-benzyniaków z gazem ;)

W moim B7 przełącznik świateł pomimo ~280 tys. wygląda jak nowy, więc zostaje kwestia poszanowania i odpowiedniej konserwacji :)

Życzę wielu udanych chwil spędzonych za kółkiem bo o awaryjność nie musisz się martwić.

Powodzenia !!!

dzieki za dobre slowo :hi: olej brany od Marcina z forum i jest do olej odpowiedni dla silnika z dpf , wywalenie tego rozwazalem ale poki sie nic z nim nie dzieje to zostaje , na poczatku tematu jest napisane ze auto juz ma softa i odpycha sie juz swietnie wiem ze bez dpf-a mozna uzyskac wiecej jednak na razie trzymam sie oryginalu :wink: co do przelacznika...... b7 to juz nie b6 tam wykonanie jest duzo lepsze , lepsza jakosc materialow nie wyciera sie tak jak w b6 wiec i czemu ma sie przelacznik wycierac ;)

kola juz na samochodzie , chociaz et 28 to siedza idealnie nic nie obciera

239e8c73c14f740e.jpg

ce67a23b1f8c8bd1.jpg

5a49dd13fa2b532a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...