Skocz do zawartości
IGNOROWANY

raz na jakis czas dziala podgrzewanie fotela pasazera


audi a4 b6 piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwe że mata ma przerwę i grzanie znika.

a co powiesz na to ..... jak zaswiecalai sie poduszka airbag to siedzenie grzalo bardzo dobrze jak juz przestala sie zaswiecac poduszka to i siedzenie przesyalo grzac.....,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że coś nie łączy w kostkach pod fotelem. Sprawdź vagiem o którą poduszkę chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B7 też miałem problem podgrzewania fotela pasażera. Rozebrałem fotel poczyściłem styki i efekt raz działającego podgrzewania raz nie stracił się jak ręką odjął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B7 też miałem problem podgrzewania fotela pasażera. Rozebrałem fotel poczyściłem styki i efekt raz działającego podgrzewania raz nie stracił się jak ręką odjął

czyscilem to samo i nic nie pomoigłó.... co jescze moge sprawdzic ??? zeby pomogło>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B7 też miałem problem podgrzewania fotela pasażera. Rozebrałem fotel poczyściłem styki i efekt raz działającego podgrzewania raz nie stracił się jak ręką odjął

czyscilem to samo i nic nie pomoigłó.... co jescze moge sprawdzic ??? zeby pomogło>>

U mnie problem zanikania ogrzewania w fotelach był spowodowany awaria czujnika temperatury w matach grzewczych (po jakimś czasie już w pełni przestało grzać). Po podłączeniu VCDS do modułu climatronic widać błędy które jasno wzkazuja na błąd czujników temp w matach

Dla ciekawostki jak sie podłączy maty na krótko to zaczynają grzać (czyli maty sprawne), ale moduł climatronic nie odpala aby ich nie przegrzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może z instalacją w fotelu jest coś nie halo ? Fotele w oryginale grzane czy dokładane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może z instalacją w fotelu jest coś nie halo ? Fotele w oryginale grzane czy dokładane ?

orginal fotele wczesniej grzalo elegancko dupki i zgubil mi sie prad teraz nie mam produ w zielonej kostce.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...