Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana maglownicy


wicu782

Rekomendowane odpowiedzi

Sam kiedyś miałem podobny dylemat, co prawda w passacie ale generalnie zdecydowałem sie na używaną i chodzi po dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat, A4, Superb jeden grzyb. Ale kurde własnie mam dylemat bo dookoła sami kanciarze są i tylko czekaja jak tu pieniadz dostać. A chce uniknac wywalania 2x kasy na pompe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie lepiej byloby znaleźć gdzieś fizyczny sklep z używanymi częsciami, czy jakiś szrot. byłaby możliwość zwrócenia pompy jakby co. I mogłbyś liczyć na jakąś gwarancje rozruchową

Edytowane przez Mateuszek1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam hurtownie obok siebie rzut beretem, koszt najtanszej 260 zł a lepsze do tego nie nowe ale po regeneracji ponad 400 zł i ZFy za 450zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na aledrogo używki tylko patrz na ilość pozytywnych komentarzy. Osobiście nie kupuję u osób które mają mniej niż 99,5% pozytywnych komentarzy no i muszą ich mieć co najmniej kilkaset. Polecam też kontakt telefoniczny przed zakupem, jak ktoś nie odbiera to lepiej sobie odpuścić i szukać dalej.

Ostatnio coraz więcej jest uczciwych szrotów na aledrogo, 2 razy musiałem zwrócić część bo jedna była uszkodzona a druga nie pasowała i nie było żadnego problemu, zwrot kasy na konto błyskawiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy zakupił do swojej Audi A4 B5 z tej strony pompę śmiga aż miło. Wiec polecam

http://allegro.pl/poma-wspomagania-audi-a4-a6-vw-passat-b5-skoda-zf-i5190942001.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do alana(w dziale sprzedam,ma min pompy) i bierz już 120bar :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko przepraszam ze tak późno ale lepiej niż wcale ! :P Postawiłem zła diagnozę, to wyła pompa wody a jak skręcałem kierownica pompa wspomagania obciążała dodatkowo obieg i pompa wody siadała jeszcze bardziej. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja historia z Audi dopiero się zaczyna i potrzebuje porady od "eksperta". Potrzebuje zakupić maglownice do mojej audiany a4 b5 rocznik 95 i pytanie która maglownice pasuje do tego modelu ? 8d2 czy 8d1. Jeśli to nie ma znaczenia to sorry za zawracanie głowy. Największy problem tkwi w tym ze jestem za granicą a autko stoi w Polsce i nie mam jak sprawdzić numeru na starej maglownicy... Ktoś, coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D2 i dalsza część numeru to anglik.

8D1 i dalsza część numeru - auto z kierą po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, więc będę szukał z numerem 8D1. A czy różni się czymś maglownica np z 95 R od np. 98r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Potrzebuje wymienic magla u siebie problem w tym ze sa 2 rodzaje a nie wiem jaki siedzi u mnie. Musi byc ten sam, czy obojetne ktory kupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdej A4 b5 jest taka sama maglownica

były tylko dwie firmy ZF aluminiowa i KOYO metalowa ale sa zamiienne

wiec obojetnie z jakiego silnika z jakiego rocznika ( 95-01 ) mozna pakowac do swojego auta

z passata B5 tez pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego doswiadczenia ZF jest bardziej wytrzymała, KOYO wydaje sie delikatna i nie wytrzymuje duzych przebiegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...