Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż światła stop w sedanie


slawek16-1988

Rekomendowane odpowiedzi

Przyciemniam szybki w Audiku najgorsze zostawiłem na koniec czyli tył:/ Podszybie boczne plastiki zdjęte tylko pytanie za sto pkt jak zdemontować światło stop??? Chociaż tą czarną blendę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy może ktoś potwierdzić ze to filmik z a4 b8 ponieważ tez chciał bym przyciemnić szyby i mam z tym problem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy może ktoś potwierdzić ze to filmik z a4 b8 ponieważ tez chciał bym przyciemnić szyby i mam z tym problem ???

Nie to nie a4 8k .W a4 8k środkowy pas wchodzi w oparcie tylnej kanapy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem w mojej a4 b8, czasami jak odpale samochód wywali błąd ,,vehicle light malfunction'' i nie świeci światło stopu w podszybiu.

Wystarczy, że zgasze silnik i uruchomie ponownie i światło tylne stopu znowu świeci, czasami potrafi wywalić błąd podczas jazdy i stop nie świeci...

Zauważyłem, że w ciepłe dni najczęściej tak się robi, zimą wogóle nie mialem problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj i zobacz jakie są błędy, przyczyn może być 5 kilo, cos nie łączy, padnięty czyjnik stopu itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam ten sam problem (czasem wyrzuca błąd że trzecie światło stop nie działa). Czy ktoś poradził sobie z tym problemem?


zrób logi

Kamyk możesz wyjaśnić jakie logi? Nie jestem za mocno zorientowany w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij VAG i daj cynk co Ci zameldował :-) Zapisz info i wrzuć tutaj do oblookania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij VAG i daj cynk co Ci zameldował :-) Zapisz info i wrzuć tutaj do oblookania

Podpięty i taki oto efekt:

http://abload.de/img/img_2998ztlgm.jpg

Jak masz jakieś rozwiązanie to będę wdzięczny bo irytujący ten komunikat strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Dziś mi rano trzecie światło stopu odmówiło posłuszeństwa vaga nie posiadam czy ktoś może miał podobny problem i by napisał co było problemem? 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam straszne pytanie... czy podsufitka dociska trzecie światło stop? Jak umieścić je z powrotem na swoim miejscu? Mam problem bo mi ciągle opada jedna strona i za chiny nie mogę tego naprawić.

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podsufitkę w okolicy światła stopu lekko odciągnąć w dół i dopiero wpychać światło stopu, tak by na prowadnicach doszło do ostatecznej końcowej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2021 o 23:37, Muskel1 napisał:

Musisz podsufitkę w okolicy światła stopu lekko odciągnąć w dół i dopiero wpychać światło stopu, tak by na prowadnicach doszło do ostatecznej końcowej pozycji.

Dzięki!

Gdyby ktoś miał podobny problem to na środku podcięcia na światło, kilka centymetrów w głąb samochodu, znajduje się klips. Trzeba go naprawdę mocno odciągnąć aby puścił. Wtedy można w miarę swobodnie wsunąć światło.

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tematu. Help. Jak zdemontować te światło? Czym? Jakieś pomysły? Help. Szukam tego piz*ryka plastikowego co jest na filmie ale nie ma :( no a szkoda mi podsufitki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...