Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

zauważcie, że na dekorach mam super rozejście, natomiast na desce widać też poświaty rozmieszczenia, bo źle przymocowałem diody. ale to też dopiero u hiszpana zrobię tak, jak mam wizję i dam znać jak wyszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diody jakieś lipne, nie mam pojęcie dlaczego tak u Ciebie wygląda...

Sam byłem zaskoczony jak to wyszło ...raczej jak nie wyszło ;) jakiś tam efekt dało ułożenie paska tak:f8a3d3579ed7fb20aeea278df710805c.jpg

fd553bb46ab08df34ee8844f8c59ca6d.jpg

No ale jak widać to też nie za fajnie:/

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Jak dla mnie to te ledy wyglądają na 3 led na 10cm a nie na 5cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diody jakieś lipne, nie mam pojęcie dlaczego tak u Ciebie wygląda...

Sam byłem zaskoczony jak to wyszło ...raczej jak nie wyszło ;) jakiś tam efekt dało ułożenie paska tak:f8a3d3579ed7fb20aeea278df710805c.jpg

fd553bb46ab08df34ee8844f8c59ca6d.jpg

No ale jak widać to też nie za fajnie:/

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Jak dla mnie to te ledy wyglądają na 3 led na 10cm a nie na 5cm
Może i wyglądają ale jest 3 na 5 cm:)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9b29ead2e2445b0a863d7f4a34f1a61a.jpg

2f14e07210faf357596290c18607e270.jpg

jak ktoś chce to mogę mieć hurtowy zakup w fajnej cenie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena by wyszła około 38zł już z wysyłką do Was za całą taśmę :wink: nie jest to super szał, ale wiadomo, że nie będzie opcji, że taśma c**jowa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też;)

Kaju ile z wysyłka do Irlandi? I podaj dane na PW to kase prześle ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez Andrzej07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówię dzisiaj, bo i tak będę z dostawą u gościa, to po powrocie Wam rozpiszę koszta na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju, będziesz miał tego więcej? Tez byłbym chętny ;) na czerwony kolor oczywiscie

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał około 8 stycznia, na gotowo z wysyłką wyjdzie 38zł za 5metrów :) kto chętny to dawać na PW, w odpowiedzi dam dane do przelewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabrałem się za rezanie i napotkałem na następujący problem.

Po podpieciu taśmy do podświetlenia przycisków szyb, zauważyłem znaczny spadek iluminacji podświetlenia przycisków sterowania szybami, przełącznika zamykania-otwierania drzwi oraz całkowity brak podświetlenia sterowania lusterkami...

Zastosowałem gęstą taśmę led 120 smd na 1 m czyli 6 smd na 5 cm.

Myślałem, że może jest zbyt duży pobór mocy, jednak nie ma różnicy, czy podłącze 70 cm odcinka, czy 5 cm efekt jest ten sam.

Prośba do kolegów którzy już zamontowali podświetlenie dekorów żeby zerkneli czy u nich podobne zjawisko nie wystąpiło. U mnie widać różnicę między jasnością podświetlenia przycisków konsoli środkowej, a przyciskami w drzwiach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nic takiego nie wystąpiło, podpinałem się pod oświetlenie klamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabrałem się za rezanie i napotkałem na następujący problem.

Po podpieciu taśmy do podświetlenia przycisków szyb, zauważyłem znaczny spadek iluminacji podświetlenia przycisków sterowania szybami, przełącznika zamykania-otwierania drzwi oraz całkowity brak podświetlenia sterowania lusterkami...

Zastosowałem gęstą taśmę led 120 smd na 1 m czyli 6 smd na 5 cm.

Myślałem, że może jest zbyt duży pobór mocy, jednak nie ma różnicy, czy podłącze 70 cm odcinka, czy 5 cm efekt jest ten sam.

Prośba do kolegów którzy już zamontowali podświetlenie dekorów żeby zerkneli czy u nich podobne zjawisko nie wystąpiło. U mnie widać różnicę między jasnością podświetlenia przycisków konsoli środkowej, a przyciskami w drzwiach :(

Też dzisiaj zabrałem się za montowanie podświetlenia, od strony kierowcy podpiąłem się również w podświetlenie przycisków szyb

brązowy -

niebiesko-brązowy +

ca790af386739796.jpg

Wszystko działa prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał około 8 stycznia, na gotowo z wysyłką wyjdzie 38zł za 5metrów :) kto chętny to dawać na PW, w odpowiedzi dam dane do przelewu

Andrzej a robiłeś rozeznanie jak z montażem podświetlenia w B5? Bo ja u siebie też bym zrezał ale nie wiem, czy uda się to zrobić tak samo jak w B6. Zamówił bym u Ciebie komplet ale jak się okaże, że nie da rady dego ogarnąć sensownie w B5 to co ja bedę z tą taśmą robił? Czerwony do zamontowania w domu się nie nadaje bo ludzie pomyśla, że "agencję" mam w domu. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TyBucu kupował też ode mnie ale nie wiem czy już zamontował, musisz pytać w Battalionie, czy któryś to już zrobił, a w tej turze też jeden kolega bierze do B5, więc możesz poczekać kilka dni jak zamontuje i wtedy sobie ocenisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TyBucu kupował też ode mnie ale nie wiem czy już zamontował, musisz pytać w Battalionie, czy któryś to już zrobił, a w tej turze też jeden kolega bierze do B5, więc możesz poczekać kilka dni jak zamontuje i wtedy sobie ocenisz :wink:

Spoko. Rozumiem, że taśmy później też będziesz miał jak coś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kwestia kilku dni, jeśli niedostępne na hurtowni. Teraz wziąłem ostatnią i były zamawiane, a że święta nowy rok, nie wszyscy pracowali, to się przeciągnęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...