Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Zerknij na przed ostatnią strone tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki wielkie za podpowiedz. Wywnioskowalem z tego ze musza być jeszcze specjalne przetwornice do tych pasków to w sumie trochę duzo ich musi być bo zakladajac że chce cale auto opierdzielic to 4 przetwornice na drzwi i jeszcze dwie na dekor na konsoli tak? A teraz pytanko czy orientuje sie ktos jak je sie dzieli? Jak sie lutuje do tego przewody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna przetwornica jest w stanie zasilic podobno 5-15 metrow, wiec wcale nie musi ich byc jakos duzo. Odnosnie lutowania to jest filmik na YT. Ale zawsze mozesz zamowic juz w pocietych/zaprawionych kawalkach na potrzebną dlugosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak połącze kilka kabli w jeden i podłącze do przetwornicy to nie bedzie wiekszych problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno. 4  drzwi i deske jeden ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Makapaka95 napisał:

Ok dzieki wielkie za podpowiedz. Wywnioskowalem z tego ze musza być jeszcze specjalne przetwornice do tych pasków to w sumie trochę duzo ich musi być bo zakladajac że chce cale auto opierdzielic to 4 przetwornice na drzwi i jeszcze dwie na dekor na konsoli tak? A teraz pytanko czy orientuje sie ktos jak je sie dzieli? Jak sie lutuje do tego przewody?

Jak kupisz przetwornice to pochwal się, też planuję założyć podświetlane dekory za pomocą światłowód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczenie wydaje sie banalne. Ale jesli sie zdecyduje to tylko z aliexpress zamowie bo na alledrogo to troche pogielo kogos z tymi cenami za metr swiatlowodu :D wiec troche potrwa kiedy wszystko do mnie dotrze :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile, z miesiąc... a później będzie kolejne 3 w szafce leżeć, aż Ci się zbierze na rezanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Makapaka95 napisał:

Podlaczenie wydaje sie banalne. Ale jesli sie zdecyduje to tylko z aliexpress zamowie bo na alledrogo to troche pogielo kogos z tymi cenami za metr swiatlowodu :D wiec troche potrwa kiedy wszystko do mnie dotrze :X

Banalne jeśli masz 4x szyby w prądzie. Wtedy dajesz przetwornicę na drzwi by nie ciągać przewodów do środka, podłączasz pod podświetlenie przycisku szyby i masz już gotową instalację zrobioną. Z aliexpress uważaj. Zamówiłem ostatnio sobie el wire czerwone a przyszły i wyglądają jak pomarańczowe ni jak nie pasują do podświetlenia. Więc z aliexpress zostawiam sobie przetwornice a z allegro zaryzykuję i kupię neon. Może ten będzie czerwony, jak nie to odeślę. I tak jak kolega wyżej pisze przyjdzie a i tak będzie leżał jakiś czas w szafie:decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chlopaki powiecie mi w jakie kolory sie wpiac zeby ledowa tasma dolaczyc chodzi o podlaczenie sie w przyciski sterowania szyb ..bo niemam pakietu podswietlenia klamek ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brązowy to masa, czyli -, a niebiesko szary lub niebiesko czerwony to +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kupilem kiedys na alledrogo leda czerwonego i zrobilem tylko podswietlenie z przodu bo jak uciąłem to reszta do smietnika .. polecicie mi jakiegos leda lub inne podswietlenie (czerwone) aby zrobić z przodu i tyłu? światłowód lub jakąś taśmę??

przód w prądzie z tyłu niestety korby..

dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, siedze i robie wlasnie moda z podswietleniem dekorów ledami.  wszystko cacy, taśma gotowa, przyklejona do dekora tak jak w 1poscie zaraz przy zaczepach. wlaczam postojówki i nie widać swiatła pod dekorem. tak mocno dekor dolega że światło się nie przedostaje spod niego. No to przykleiłem taśme do boczku drzwi, załozyłem dekor wlaczam postojówki i nadal nic... światło sie nie wydostaje :D dekory slinowe szczotkowane alu. co tu teraz z tym zrobić?

tylko jeden dekor musiałem dociąć, reszta została bez zmian:)

Zdjęcia

Edytowane przez JeJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy w Audi B6/B7 wychodzily fabrycznie takie listwy ledowe czy nie ?? Mam na mysli podswietlenie dekorow z boku ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, fabrycznie wychodziły jedynie podświetlane klamki czerwona diodą [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy posiadam pakiet światło, ale nie mam podświetlanych klamek, czy to normalne? Czy po prostu ktoś mógł dołożyć pakiet świat, a klamki pominąć? Albo jak po wlepce sprawdzić czy był on od początku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banalne jeśli masz 4x szyby w prądzie. Wtedy dajesz przetwornicę na drzwi by nie ciągać przewodów do środka, podłączasz pod podświetlenie przycisku szyby i masz już gotową instalację zrobioną. Z aliexpress uważaj. Zamówiłem ostatnio sobie el wire czerwone a przyszły i wyglądają jak pomarańczowe ni jak nie pasują do podświetlenia. Więc z aliexpress zostawiam sobie przetwornice a z allegro zaryzykuję i kupię neon. Może ten będzie czerwony, jak nie to odeślę. I tak jak kolega wyżej pisze przyjdzie a i tak będzie leżał jakiś czas w szafie:decayed:.
Kolego i jak u Ciebie z tymi swiatłowodami? Te "polskie" z allegro są bardziej czerwone nie te z alliexpress ? :) Moje chińskie czerwone właśnie dotarły dzisiaj i też są pomarańczowe, i raczej nie skuszę się na ich założenie :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2018 o 00:29, mateo_c1 napisał:

Kolego i jak u Ciebie z tymi swiatłowodami? Te "polskie" z allegro są bardziej czerwone nie te z alliexpress ? :) Moje chińskie czerwone właśnie dotarły dzisiaj i też są pomarańczowe, i raczej nie skuszę się na ich założenie :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Nie miałem jakoś czasu i zaparcia na to, więc jeszcze nawet polskich nie zamówiłem... Miałem zrobione tylko tylne drzwi z tych chińskich elwire. I po 3-4 miesiącach jedne przestały świecić, więc obstawiam padniętą przetwornicę. A z braku czasu jeżdżę z tym do dziś:facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...