Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób np z włącznika świateł, tam jest stałem 12V po załączeniu np postojówek... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kamil-vag napisał:

Zrób np z włącznika świateł, tam jest stałem 12V po załączeniu np postojówek... 

Dzięki, już lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś podpowie jak wyjąć piny z kostki przełącznika świateł? Ewentualnie gdzie indziej podpiąć się pod zasilanie po włączeniu świateł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czym zaślepiliście spód listwy przedniej nad schowkiem? jest tam szczelina przez którą światło pada na klape schowką.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  dołączę się do tematu

ja w B7  podłączyłem troszkę inaczej EL-WIRE

przez 2  przekażniki w tym 1 kanałowy przekaźnik 12V z pilotem

tak aby móc wyłączyć światłowody w dzień lub gdy mnie znudzą :)

{niestety firma INTERLOOK  z WAWY sprzedająca wysyłkowo ,wysłała  światłowód   pomarańcz  zamiast czerwony  po odesłaniu  znowu przysłali pomarańczowy [nie polecam]}

przekaźnik do świateł dziennych DRL LED.png

Sprzekaźnik 12V.png

20200301_161621.jpg

Edytowane przez KYLO123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło nie najgorzej ,umieściłem  światłowód nie u góry tylko pod dekorami

dla mnie lepszy efekt i w dzień trochę boczki ożywia

jedyny minus załamanie linii świecenia  między drzwiami a deską

20200301_161144.jpg

 

 

 

20200301_182755.jpg

20200301_180918.jpg

 

 

 

 

korzystając z chwili czasu Żonki A3 też otrzymała mały pakiet oświetlenia ambiente

 

20200301_180442.jpg

projektory zastąpiły światełka [dla lepszego świecenia żrówkę zastąpiłem 3 diodami  światło jak ultrafiolet polecam, mogę komuś oddać ]    20200301_183251.jpg

Edytowane przez KYLO123
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KYLO123 napisał:

wyszło nie najgorzej

??

Nie obraz się, ale dla mnie to już oszpecenie wnętrza... 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ:) dla mnie jest ok -spokojniejsze światło niż listwa led,

tutaj trochę aparat wyolbrzymił światło

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam pytanie, podłączyłem swoje taśmy pod oświetlenie klamek na drzwiach, oraz centralne taśmy do oświetlenia nawiewów, i strasznie słabo to świeci, tak jakby było za mało prądu, pod co najlepiej podłączać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozjasniales licznik? Bo to z niego jest sterowanie podświetlaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozjaśniałem, okazało się że moję dekory tak mocno przylegają do boczku że nie przepuszczają swiatła, z tym się uporałem, i śweci ładnie ale co do centralnej taśmy to podpiąłem ją pod oświetlenie nawiewów i ewidentcie słabo świeci, pod co innego można centralna najdłuższą taśme podpiąć żeby miała moc świecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja to tylko tu zostawię. Efekt wczorajszych modyfikacji przy oświetleniu ambiente. Są lekkie przebłyski światła górną częścią dekoru ale zostanie to wszyskto ładnie zlikwidowanie przez podklejenie taśmy z meszkiem od wewnętrznej strony dekoru 

Na 3 zdjęciu od końca widać pozostałość po elwire którego całe szczęście się pozbyłem przy montażu tego oświetlenia. 

IMG_20200424_232442.jpg

IMG_20200424_224837.jpg

IMG_20200424_224757.jpg

IMG_20200424_232430.jpg

IMG_20200423_222510.jpg

IMG_20200423_221720.jpg

IMG_20200423_221543.jpg

IMG_20200423_203236.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że temat bardzo stary, ale liczę na szczęście i może ktoś jeszcze na to odpowie, bo nie mogę się doczytać....
W przednich drzwiach nie mam problemu z podłączeniem ledów, bo mam elektryczne szyby... ale np. w tylnych jak już mam tzw. "korbotronik" wspaniały, to muszę podciągnąć skądś dodatkowy kabelek z napięciem i masą i tu się pojawia moje pytanie, czy mogę podłączyć i tylną i przednią taśmę led pod elektryczne szyby przednie czy kable tego nie wytrzymają? Bo niestety na prądzie się co nie co znam ale niestety nie w takim stopniu aż
Byłbym wdzięczny za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kamil-vag napisał:

Wytrzymają, możesz podłączyć. 

Dziękuję ślicznie za odpowiedź :decayed::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem wykonać moda i nie powiem, było ciężko:

Siły starczyło tylko na zrobienie  tyłu, a po wyłamaniu paru mocowań zaczepów (same zaczepy wytrzymały???) chciałem się już poddać. Dekory przylegały tak bardzo, że światła nie było widać :facepalm: Postanowiłem na zaczepy dać podkładkę w postaci małych uszczelek i zadziałało! :grin:

Ostatecznie tył wygląda tak, tragedii chyba niema :P 

 

20200811_195708.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2020 o 20:06, maniek61 napisał:

Spróbowałem wykonać moda i nie powiem, było ciężko:

Siły starczyło tylko na zrobienie  tyłu, a po wyłamaniu paru mocowań zaczepów (same zaczepy wytrzymały???) chciałem się już poddać. Dekory przylegały tak bardzo, że światła nie było widać :facepalm: Postanowiłem na zaczepy dać podkładkę w postaci małych uszczelek i zadziałało! :grin:

Ostatecznie tył wygląda tak, tragedii chyba niema :P 

 

20200811_195708.jpg

Tragedii tak jak mówisz nie ma, ale listwa ci teraz niedokładnie przylega i światło prześwieca między listwą a boczkiem i widać je u dołu, pewnie właśnie w tych miejscach gdzie coś tam popodkładałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że temat odgrzewany ale właśnie zacząłem się brać za tego moda z elwire Z tyłu bezproblemowo (korba) na słupku było napięcie więc poszło. Z przodu zasilanie wziąłem z oświetlenia przycisku szyb. Pod wpiętą listwą led 7V, bez wpiętej listwy 12V. Listwa świeci wyraźnie słabiej. Co może być przyczyną?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2020 o 15:41, Decybell napisał:

Tragedii tak jak mówisz nie ma, ale listwa ci teraz niedokładnie przylega i światło prześwieca między listwą a boczkiem i widać je u dołu, pewnie właśnie w tych miejscach gdzie coś tam popodkładałeś...

Tak właściwie to aparat dużo wyolbrzymia, w rzeczywistości tego prześwitu u dołu właściwie  nie widać. Chociaż z tym ze dekor niedochodzi aż tak daleko jak kiedyś to masz racje, lecz nie jest źle. Wolałem zrobić tak, niż piłowac dekory, które były u mnie ciasno spasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim,

Czy te Ledy będą odpowiednie pod modyfikacje? Planuje zakupić 1 x 2 metry - dla dekoru konsoli środkowej i 4 x 1 metr - dla każdych drzwi. Jestem kompletnie zielony w sprawach ledowych, dlatego wolę zapytać na forum, gdzie jestem pod wielkim wrażeniem waszych przemian audicy. Tak zazdroszczę, że zdecydowałem się samemu wykonać zmianę w samochodzie :D

1.PNG

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...