Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

http://sklep.avt.pl/search?query=ta%C5%9Bma+led

Do wyboru do koloru, zamawiałem już u nich kiedyś taśmę LED 120LED/m do wykonania oświetlenia LED'owego w aucie i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie jest zbyt jasne światło i sądze iż mogłoby rozpraszać kierowcę. szczególnie załamanie klamki - nie razi Cie to?

i pokaż fotkę dekora za dnia - widać podcięcie? :whistling:

Wiesz światło zawsze można przyciemnić minusem znajdującym się przy liczniku ;) Zresztą to w ogóle nie przeszkadza, świeci bardziej w dół i do tego nie jest na wysokości oczu. W czasie jazdy nawet nie zwracasz uwagi, że coś się świeci ;)

Zdjęcia z mojego tematu, przycięty dekor:

IMGP5240.jpg

i założony:

IMGP5244.jpg

Jeżeli chcesz jakieś inne zdjęcie to daj znać, jutro za dnia mogę pstryknąć ;)

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógł byś dać fotkę, jak ten dekor wygląda po zamontowaniu - od wewnętrznej strony dekoru? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobię parę zdjęć dekoru i boczku drzwi i wrzucę do tematu ;)

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo każdy robi wedle uznania - ja ukazałem jak to zrobiłem u siebie i na moim przykładzie bazowałem przy robieniu DIY. każdy ma inne upodobania et cetera - może się skuszę na kaleczenke dekoru, ale powiem wstępnie, że na razie wrzucę jeszcze dekor deski. potem pomyślę nad oświetleniem dołu u mnie, czy ma rację bytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Twoje fotki, też myślałem o dekorze z deski, mogło by fajnie uzupełniać całość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może taki ambilight w dekorach? zmienne podświetlenie pod kolor tego co na wyświetlaczu rnse :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz mieć podświetlenie od dołu dekoru to cięcie a jak od góry to bez podcinania.. przykłady masz u wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to sie za bardzo nie podoba.. na żywo może jak bym zobaczył to ok ale ze zdjęć jakos do mnie nie przemawia takie podświetlanie listew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) że na razie wrzucę jeszcze dekor deski. potem pomyślę nad oświetleniem dołu u mnie, czy ma rację bytu

Też o tym myślałem, a dokładnie to podświetleniu odcinka gdzie jest klamka od schowka (tak z 30cm, a nie samej klamki ;)), ale z pomysłu jednak zrezygnowałem. Sam nie wiem dlaczego :)

a może taki ambilight w dekorach? zmienne podświetlenie pod kolor tego co na wyświetlaczu rnse :D

Zawsze można diody RGB zarzucić i zmieniać kolory pilotem :P

tak, u mnie reaguje

U mnie też - dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem :facepalm:

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ra4al - jak przyjdzie twoja taśma( ona chyba już z silikonem jest) to zrób fotorelacje z montażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie to uswiadomilem :P normalnie reaguje na sciemnianie i rozjasnianie licznika?

amatorzy :lol: oczywiście że reaguje na ściemnianie...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawać foto z przedniego dekoru bo jestem ciekaw jak on uwieńczy całość :naughty:

kwestia 2-3 dni i u mnie siądzie :wink: ktoś się orientuje, czy jest on tylko na bolce jak boczne? co z dekorem przy włączniku świateł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawać foto z przedniego dekoru bo jestem ciekaw jak on uwieńczy całość :naughty:

kwestia 2-3 dni i u mnie siądzie :wink: ktoś się orientuje, czy jest on tylko na bolce jak boczne? co z dekorem przy włączniku świateł?

Kaju odkręcasz kilka śrub czyli jedną z boku po zdjęciu zaślepki od strony pasażera przy schowku potem ściągasz zaślepkę nad kubkiem i wizytownikiem tam są dwie a żeby odkręcić dekor przy włączniku świateł musisz włącznik wyjąć tam masz jedną to chyba wszystko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wujek, jakby coś to będziemy na łączach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś się orientuje jak jest w b5, chce podpiac podswietlenie ale przestrzeni za klamka do oswietlenia guzików elektrycznych szyb, które kabelki odpowiadaja za ich podswietlenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...