Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto przerabiał montaż niefabrycznego radia do głośników nokii?


Mesiah

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zachciało mi się zmienić radio bo miałem już dość concerta i jego zamulonego działania (o dźwięku nie wspomnę). Zakupiłem Alpine CDA 9831r i taki adapter co by tylne głośniki i subwoofer działał : http://allegro.pl/glosniki-tyl-sub-adapter-do-audi-a3-a4-a6-a8-i4749851789.html?source=mlt . Wszystko byłoby by ok gdyby nie fakt , że subwoofer raz gra dobrze a raz ledwo go słychać (ten sam utwór). Głośniki na concercie wszystkie grają jak powinny a Alpina po podpięciu w astrze pod 4 zwykłe głośniki tez żadnych wad nie wykazuje. Zostaje wina adaptera. Przewody są w odpowiedniej kolejności. Dodam , że co jakiś czas bass zupełnie ginie a z przodu wydobywają się bardzo głośne stuki w głośnikach. Tak nie może być. Ktoś coś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko dobrze podpiąłeś to niestety,ale chyba trafił Ci się uszkodzony moduł.Kilka razy instalowałem ten sam moduł i nigdy nie było problemu.Ty chyba miałeś mniej szczęścia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem. Co może być zepsutego w takim module skoro tam nie ma co się psuć. Jutro spróbuje podłączyć bez niego an samym przodzie. Ciekawe czy będzie ok. Ogólnie jak podłączałeś te moduły to coś przerabiałeś przy kablach czy po prostu p&p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałem tez taki moduł u siebie i nie miałem problemów. Nic nie trzeba było przerabiać, wystarczyło tylko powpinać wtyczki i wszystko. Ja bym zaczął od wymiany tego modułu, być może gdzieś kable nie łączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bez ruszania czegokolwiek odpaliłem radio i przeł pół dnia robiłem trasy. Nawet nie jękneło nic. Nie wiem o co chodzi. Samo sienie naprawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...