Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana kierownicy na trójramienną


xsaren

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam zwykłą kierownicę czteroramienną, taką jak na zdjęciu poniżej:

135720295_4_644x461_kierownica-trojramie

Chciałbym ją zmienić na trójramienną sline, czy razem z kierownicą muszę wymienić taśmę poduszki?

IMGP0009%5B48%5D.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie trzeba ale przewody pod klakson trzeba delikatnie przerobić chyba że masz kabel do tej kierownicy tròjramiennej co jest podpięta poduszka do taśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica 3 ramienna od A3 8L jest troszkę inna. Ma inaczej podłączone kabelki od klaksonu i inną wtyczkę do taśmy. Ale nada się tylko trzeba mieć kabelek airbaga od A4.

Od A3 8P z tego co wiem jest taka sama jak A4.

Edytowane przez mateusz233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie wiedziałem gdzie napisać... Mam kierownice 4ramienną bez multi i chce ją zmienić na 3ramienną bez multi z b7. Poducha chyba będzie do wymiany A z taśmą co...nie czaje jakoś za specjalnie tematu z tymi kierownicami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanko a nie chce zakladac tematu nowego.  chcialbym wymienic poduszke w kierownicy 3 ramiennej bo z poduchy wydobywaja sie stuki, musialo sie cos oberwac w srodku. czy wymiana poduszki jest zwiazana z jakims kodowaniem ? czy wystarczy wypiac i wpiac nowa poduche. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hidden22 napisał:

Witam. mam pytanko a nie chce zakladac tematu nowego.  chcialbym wymienic poduszke w kierownicy 3 ramiennej bo z poduchy wydobywaja sie stuki, musialo sie cos oberwac w srodku. czy wymiana poduszki jest zwiazana z jakims kodowaniem ? czy wystarczy wypiac i wpiac nowa poduche. Pozdrawiam

Sciagasz kleme z aku i wymieniasz bez kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje kierownicy albo solidnego obszycia. Kierownica multimedialna A4 B6 2002 r. beżowa.  Konstrukcja taka jak tutaj: http://allegro.pl/kierownica-czarna-skorzana-multifunkcja-audi-a4-b6-i6694366279.html

Poduszka jest w dobrym stanie, sama kierownica wytarta. Na allegro idealnych nie ma;/ Co robić? Szukać na allegro ideału? Marzyć o nowej (czy koszt nie powali?) czy dać do obszycia (ewentualnie gdzie).

Będę wdzięczny za podpowiedź

Edytowane przez damianoitaliano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obszywałem u siebie czteroramienną i jestem zadowolony ;) w temacie w podpisie znajdziesz zdjęcia i namiary na zakład, jeśli Ci się spodoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Ja obszywałem u siebie czteroramienną i jestem zadowolony ;) w temacie w podpisie znajdziesz zdjęcia i namiary na zakład, jeśli Ci się spodoba...

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kamil-vag napisał:

Ja obszywałem u siebie czteroramienną i jestem zadowolony ;) w temacie w podpisie znajdziesz zdjęcia i namiary na zakład, jeśli Ci się spodoba...

Nie szyją w żadnych beżach czy brązie. Szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...