Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja wysokości xenonów


Voucher

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym wyczyscil kostkę i sprawdził przewody, to jest podwozie wiec kostki i przewody są narażone na wilgoć. Poza tym zrób test taki jak opisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam podobny problem mianowicie po stacji diag. facet mówi ,że lampy nie reagują na gimbusa obie...samopoziom działą idzie doł góa samoczynnie ale gdy chcę obniżyć sobie światłą głownie lewe bo daje mocno w górę to nie działą mechanizm ręczny:/ czy to kwestia silniczków czy kwestia jakiś kół zębatych??( zgaduje)

czy ktoś miał podobny przypadek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem:)

ja mam problem z regulacją ręczną xsenonów ponieważ nie działa ogólnie mechanizm ręczny...pytam tu bo nie chciałem zaśmiecać nowym wątkiem...ale chyba ejdnak napisze na ogólnym nowy wątek

gdbym znalazł odpowiedź w tym co piszecie to bym się głupio nie pytał:/

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz kluczyk w stacyjcje i odpalone swiatłe to mozesz krecic do usranej smierci a soczewka bedzie to korygować chyba ze lampa bedzie tak pochylona ze silniczek bedzie dobijał do ogranicznika. Wszystko co jest ci potrzebne opisane jest na pierwszej stronie.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Odkopuję temat... Dlaczego nie mogę wejść na koniec w grupę 002? ? Ma ktoś jakiś pomysł na to? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2018 o 23:14, Salas_ napisał:

Witam. 

Odkopuję temat... Dlaczego nie mogę wejść na koniec w grupę 002? ? Ma ktoś jakiś pomysł na to? ?

pewnie dlatego, że masz błąd w sterowniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mravel napisał:

pewnie dlatego, że masz błąd w sterowniku

Jak to rozwiązać? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Salas_ napisał:

Jak to rozwiązać? ?

sprawdzic bledy i zobaczyc czego dotycza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mravel napisał:

sprawdzic bledy i zobaczyc czego dotycza

Tak myślałem, że o to Ci chodzi... Błędów brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Salas_ napisał:

Tak myślałem, że o to Ci chodzi... Błędów brak. 

a wlazisz bezposrednio do Basic Settings czy przez Security acces? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mravel napisał:

a wlazisz bezposrednio do Basic Settings czy przez Security acces? 

http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=7

Tak robię. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale jeszcze wczoraj bylem w identycznej pozycji jak ty. U mnie pojawil sie problem z czujnikiem przod lub instalacja. Wariactwo samopoziomu. Problem nie zostal wyeliminowany na stale i komp co jakis czas w losowych momentach wskazuje na awarie czujnika lub polaczenia z nim. Ale mniejsza z tym. Majac awarie czujnika chcialem zrobic adaptacje o ktorej rozmawiamy. Rozpoczecie adaptacji skasowalo poprzednie suatwienia. Blad czujnika uniemozliwial przeprowadzenie nowej. Sterownik pokazywal dwa bledy -pierwszy to wspomniany czujnik, a drugi brak ustawien poziomowania. Jak napisalem, problem z czujnikiem udalo sie rozwiazac ze stalego bledu na losowy. W momencie jak sterwnik mial zapisany blad wylacznie ustawien samopoziomu znow zabralem sie za adaptacje z Twojego linka. Cały czas errory lub wait w nieskonczonosc. Rozmawialem z chlopakiem z forum, ktory zajmuje sie takimi rzeczami i poradzil mi, abym sprobował wejsc do basic settings poprzez security adress. Niestety kod 00020/00030 itd nie odblokawaly dostepu zastrzezonego.  W koncu postanowilem raz jeszcze wejsc do basic settings. Na gorze masz przycisk ON/OFF/NEXT - naciskasz ten przycisk. U mnie o dziwo pojawily sie inne wpisy w tej czterokolumnowej tabeli niż zawsze - nie error, nie wait tylko ustawiam. Po chwili była informacja o gotowości do manualnego ustawienia świateł. Naciskasz znów ON/OFF/NEXT i pojawia się, że zapisano ustawienia. 

Podejrzewam, że mój klon VAGa szwankuje. Od jakiegoś czasu mam z nim problemy (rozłącza połączenie ze sterownikiem). Możliwe, że u Ciebie winny jest również kabel.

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakupionej niedawno  a4 ustawialem lampy bo wychodzily poza obrys blotnikow.Ogolnie po 6srub na kazda lampe.Jakie ma byc  fizyczne ustawienie lamp?  Przy dolnych srubach na plastiku lampy Jest tak 

jakby miarka.Poza tym Chcialem wspomic sie vagiem.Mam demo vcds  i tam nie ustawie xenonow.Probowalem i innym programem ale tam sa zupelnie inne oznaczenia,funkcje.Kto moze podjechac,pomoc,ewentualnie wyjasnic.Myslowice

Edytowane przez adam1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...