Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem


CelniK007

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właściwie to już jestem zagubiony , co było u ciebie nie tak, ja mam taki problem że wieje cały czas chłodnym powitrzem , a ze srodkowych kratek wcale nie leci, robiłem adaptacje, sprawdzałem silniczki smarowałem i nic nie pomaga, przy dużych mrozach nie da się jeździć. ęże od nagrzewnicy są gorące ,a ogrzewanie słabe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem gorące węże od nagrzewnicy a jednak nagrzewnica się okazała zatkana :) a tu co z niej wyleciało jeszcze zanim zacząłem płukać ale i tak wymieniłem na nową

zuyuwk3k.jpg

Edytowane przez CelniK007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z nagrzewcą dopadł i mnie. Możecie podpowiedziec bo już całkiem zgłupiałem, wąż dolny gorący, górny zimny. Podłączyłem wodę pod oba krótce i przepływała bez problemu, po podłączeniu ponownie przy próbie odpowietrzenia woda nie leci z krótca, natomiast przez wąż powrotowy górnego krótca. Dzieje się to nie podczas dodawania gazu, a natomiast przy jego ujmowaniu. Płynu nie ubywało. Problem pojawił się jakoś 2 tygodnie temu, 3 dni temu był wymieniany rorząd więc pompa powinna być dobra. Czy jest jakiś silnik, zawór który odpowiada za otwarcie przepływu przez nagrzewnicę ??? Błędów klimtronika nie ma. 

W czym może być przyczyna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...