Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wkłady lusterek gdzie kupić ?


zakwas1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Z racji tego,że chciałem wymienic w aucie oba wklady na niebieskie asferyczne,grzane mam prośbę.
Gdzie mogę dostać bardzo dobrej jakości zamienniki do lifta? Lusterko pasażera mniejsze)

W 4carsie jak zamówiłem po numerach starych to przyszły do a3 (w a3 oba są duże)

Oto numery obecnych ,nie podgrzewanych :

Lusterko kierowcy : 8D0 857 535 (nie podgrzewane)

Lusterko pasazera : 8D1 857 536 (nie podgrzewane)

Może ktoś miał już jakieś doświadczenie w tym?

Obecnie oryginalny jeden wkład jest pęknięty,na obu lusterkach rozlane jest coś pod szkłem.Standard jak zauwazylem ,od starosci.Takie pomaranczowe.

Przede wszystkim chciałem też dolozyc grzanie lusterek.

Znalazłem w lusterku kabelki,które był sprytnie schowane.Myślicie,że dalej jest instalacja? Wkłady byly ori zwykle,po kodach nie ma nic o podgrzewaniu.Na pewno nie bylo nic dlubane.

Dzięki za pomoc


Ktoś,coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Potrzebuje prawego wkładu małego niebieskiego podgrzewanego i po zakupie w inter-cars okazało się że wkład był około 2-3cm mniejszy niż ten który mialem wczesniej (duża luka pomiedzy obudową a szkłem). Wkład zwróciłem i w sklepie twierdzili ze inne nie występowały. Wiec albo był to bardzo słaby zamiennik albo lusterko jest od innego modelu? Chociaż wyglada na ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj.Ja do tej pory dowiedzialem sie,ze zamiennik do II liftu nie wystepuje (oczywiscie lustro kierowcy pasuje z a3 np) ale problem z tym mniejszym.

Zastanawialem sie teraz czy nie zrobic swapa na duze prawe(znalazlem cale nawet obudowa w kolorze) ale znajomy mi odradza bo sam sprawdzal jaka jest pozniej widocznosc z takiego lusterka..

Wtedy oczywiscie kupowalbym dwa wklady od a3 w zamienniku. Ale jakos po tym jak mi powiedzial to odechcialo mi sie.

Ogolnie pozostaje nam szukać tylko używki ori z nie spalonymi matami :/


Ktoś miał podobne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre zamienniki robi Tyc napiszcie do kolegi powaguspisz od niego kupowałem i zamiennik dobrej jakości, co do zmiany na duże lustro lusterka pasażera to polecam zajrzeć do działu warsztat i jest tam wszystko ładnie opisane

Edytowane przez fatboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w lusterku kabelki,które był sprytnie schowane.Myślicie,że dalej jest instalacja?

Niekoniecznie . U mnie w przedlifcie (97r) kabelki występowały lecz wiązka jest tylko od lusterka do kostki natomiast z kostki nie wychodziło już nic więc trzeba było ciągnąć nowe wiązki. A co do samych wkładów to aż dziwne ze do przedlifta gdzie lusterka też są różne (duże i małe) można dostać zamiennik w każdym motoryzacyjnym w mojej małej mieścinie, a tu takie problemy

zrobic swapa na duze prawe(znalazlem cale nawet obudowa w kolorze) ale znajomy mi odradza bo sam sprawdzal jaka jest pozniej widocznosc z takiego lusterka..

owszem jak się nie przełoży trójkąta mocującego ze starego małego lusterka to widoczność jest znikoma. Ale jak wspomniał Fatboy , jest o tym temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączę się do tematu,

a kupię gdzieś lewe ściemniane i grzane?

potrzebuję też środkowego ściemnianego

na allegro średnio z tym

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fatboy Siemka podpinam sie pod temat masz moze numer tego wkładu lusterka od pasazera ? Mowiles ze sa jakies dobre zamienniki depo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbiję temat,

szukam również od dłuższego czasu zamiennika podgrzewanego i nie mogę znaleźć, oryginał ma  nr: 8D1857536C,

3 razy zamawiałem po tym numerze w różnych sklepach i 3 razy przychodziło niepasujące :(

Mój oryginał ma wymiary:

wys. ok 10.5cm, szer. ok 12.5cm, a po przekątnej od lew.gór. rogu do praw.dolnego: ok 16.5cm

 

Może komuś udało się znaleźć jakiś zamiennik pasujący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupowałem do poliftowych lusterek i prawe pasuje idealnie a lewe jest delikatnie większa szpara na dole niż na górze ale działa jak trzeba..

ALLEGRO.PL
ALLEGRO.PL

Dla pewności mogę jutro pomierzyć i podać Ci konkretne wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Elhape, jak nie będzie to problem dla Ciebie to zmierz proszę, wydaje mi się że to będzie te. Dziękuję.

Poniżej mój oryginał od strony pasażera.

 

 

IMG-20220623-WA0000.thumb.jpg.6faae3fea669da9268dbc32a875637c6.jpgIMG-20220623-WA0001.thumb.jpg.2e6b152c76c23061d06a2fde3843dc17.jpg

Edytowane przez waarren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za opóźnienie ale wygląda na to, że to co podałem ma identyczne wymiary jak to Twoje ze zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...