Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II


krystian3769

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym słowem... żarówek H11 OSRAM Blue Intense nie polecacie??? Dobrze zrozumiałem?

Nie dobrze :wink:. OSRAM jest ok. Jak chcesz mieć tylko światło jak Xenon a nie lepszy efekt przy doświetleniu to mogę Ci odsprzedać CREE :)

No to teraz aż się prosi o neonki :)

Rowniez i lotke S line :)

Wszystko w swoim czasie :)

A tak przy temacie lotki to jak wam się wydaje czy na tej klapie jest lotka?

http://www.aukcjoner.pl/gallery/017124526-6.html#I6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A tak przy temacie lotki to jak wam się wydaje czy na tej klapie jest lotka?

KLAPA TYĹ AUDI A4 B8 KOMBI AVANT CZARNA (Motoryzacja CzÄĹci samochodowe CzÄĹci karoserii CzÄĹci blacharskie Klapy tylne)

Pewien na 100% nie jestem ale wydaje mi się że jest. Powiększyłem fotkę i wydaje mi się że klapa ma podwójny rant co by sie oznaczało że jest doklejona lotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy temacie lotki to jak wam się wydaje czy na tej klapie jest lotka?

KLAPA TYĹ AUDI A4 B8 KOMBI AVANT CZARNA (Motoryzacja CzÄĹci samochodowe CzÄĹci karoserii CzÄĹci blacharskie Klapy tylne)

Pewien na 100% nie jestem ale wydaje mi się że jest. Powiększyłem fotkę i wydaje mi się że klapa ma podwójny rant co by sie oznaczało że jest doklejona lotka.

Dokładnie na to samo w powiększeniu zwróciłem uwagę. Zawsze to lepiej jak spojrzy na to więcej jak jedna para oczu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo lotka nie jest cała prosta (gładka) końcówkę przy 3 świetle STOP ma lekko podgięta ku górze, na zdjęciu z aukcji widac jak załamuje się właśnie w tym miejscu światło, więc powiedział bym na 80% że z lotką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by zadzwonić do Typa :) i udając :glupek2: głupiego co by nie wyczaił że o lotkę się rozchodzi i zapytać czy jakiś ,,badziew" na tej klapie jest doklejony :) 400 zł za klapę z lotką cena ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech puka czy sie plastik odezwie :wink: ja dałem za swoją 100€ na ebay + przesyłka więc całkiem podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)


Dzisiaj przyszedł nowy IC z 3.0 TDI

20150126_105720.jpg

20150126_105657.jpg

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz iść w większa moc ?

Raczej nie, jeżeli chodzi Ci o zmianę IC to bardziej myślę o lecie : większa pojemność - większa wydajność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij do kalendarza ;) np. nr 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij do kalendarza ;) np. nr 2 ;)

Za wysokie progi :wink: na mój kiepski sprzęt optyczny ;):grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij do kalendarza ;) np. nr 2 ;)

Za wysokie progi :wink: na mój kiepski sprzęt optyczny ;):grin::grin::grin:

przestań gadać głupoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Audi A4 B8 z tym samym silnikiem co twoja 2.0Tdi CR 170 quattro CAHA czy możesz mi powiedzieć ile powinno byc oleju. Robiłem wymiane zalałem około 5 litrów. Po każdym odpaleniu wyświetla się lampka olejowa oraz komunikat że jest za mało oleju proszę natychmiast dolać. Ludzie podają różnie i boję się aby nie przelać. Możesz podać ile do siebie zalewasz. Z góry dzięki pozdrawiam Łukasz z Elbląga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak krzyczy że mało to mu dolej :) filterek trochę wciąga na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Audi A4 B8 z tym samym silnikiem co twoja 2.0Tdi CR 170 quattro CAHA czy możesz mi powiedzieć ile powinno byc oleju. Robiłem wymiane zalałem około 5 litrów. Po każdym odpaleniu wyświetla się lampka olejowa oraz komunikat że jest za mało oleju proszę natychmiast dolać. Ludzie podają różnie i boję się aby nie przelać. Możesz podać ile do siebie zalewasz. Z góry dzięki pozdrawiam Łukasz z Elbląga.

Robiłem wymianę 5000 temu zalane całe 5 litrów LIQUI MOLY 4200, Wskazanie pełny stan, żadnego żebrania o dolewkę nie było jak na razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...