Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja lpg małe pytanie


Brodson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do założenia instalacji lpg do mojej audiczki 1.6 i gazownik zaproponował mi taki o to zestaw dodam ze szukam instalacji do max 2 tyś z założeniem

Parownik - Tomasetto

Zawór odcinający - Tomasetto

Zbiornik -Stako 53l

Wielozawór - Tomasetto

Wlew paliwa - Tomasetto

Przewody - Fagumit

Elektroniczna jednostka sterująca - Zenit pro

Wtryskiwacze - valtek

Filtr - certools

koszt z założeniem to 1900zł i pytanie brzmi czy za ta cene dostanę coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że raczej nie znajdziesz chyba że dołożysz 500. Wtedy masz o wiele większy wybór. Z drugiej strony to 1.6 nie jest za bardzo wymagającym motorem i powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, kłania sie zasada ze oszczedza po montazu instalacji a nie na instalacji, tylko pamietaj ze potem jak coś sie popsuje to czy ktos inny ci wyreguluje tą instalacje, chodzi mi o kompa

ale to juz twoja decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parownik zavoli n i stag4 lub 200, wtryskiwacze też bym zmienił chociaż na fastregi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadz wtryski Barracudy 115, przelatasz na tym 150 tyś i będą chodzić, a jak założysz jakiś chłam, to bedziesz bulił za czyszczenie, regeneracje itp, reduktor Zavoli N jak wyżej, nie do zabicia, u mnie chodził od nowości 180tkm I lata dalej u kumpla, Sterownik założ jakiegoś Staga czy LPGTECHa, kazdy w razie coś Ci to ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1.6 nie ma sensu pchać się w koszta. Nawet valteki to pociągną.

Jednakże na uwadze miej po primo poprawność instalacji, jak gość zrobi na tanim sprzęcie to ok, ale żeby to zrobił dobrze... bo jak spieprzy instalacje to będzie słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parowników tomasetto to jest conajmniej kilka ;) może chca mu zamontować Arctic'a ;)
Valteki można by zmienić na AC W-01.
Co do sterownika do tego autka też bym brał coś co gazmani lepiej ogarniają. 
fagumity, to ponoć lubią puszczać gaz nawet jako nowe xD ale nie testowałem więc moze to tylko plota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...