Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolor tapicerki (oznaczenie,kod,gdzie znajde)


Lukas90

Rekomendowane odpowiedzi

WWW.AUDIKLUB.ORG

Audi Klub Polska. Dane techniczne, kody wyposażenia, kody silników, zestawienia, aktualności itp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , szukam informacji mianowićie koloru podsufitówki oraz jej elementów , szukam już kilka dni  w internecie i d*pa wkońcu zadzwoniłem do aso i podali mi oznaczenie 2BH  ,  i d*pa bo nadal nie wiem co to za odcień kolor itp  proszę o pomoc  bo mam już dość  tego szukania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz we wnęce koła zapasowego lub pod tylną kanapą naklejki?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Langista napisał(a):

Nie masz we wnęce koła zapasowego lub pod tylną kanapą naklejki?

Mam lecz według mnie jest tam oznaczenie koloru tapicerki a nie koloru podsufitówki lecz jeśli się mylę proszę mnie poprawic

IMG_20230205_191152.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miłośnik napisał(a):

Witam , szukam informacji mianowićie koloru podsufitówki oraz jej elementów , szukam już kilka dni  w internecie i d*pa wkońcu zadzwoniłem do aso i podali mi oznaczenie 2BH  ,  i d*pa bo nadal nie wiem co to za odcień kolor itp  proszę o pomoc  bo mam już dość  tego szukania 

Przecież Ci podał 2BH czyli platin-hell (grau) oznacza jasny platynowy (szary). Musisz szukać części mające po numerze części dopisek 2BH, czyli oznaczenie koloru 2BH. Tak na przykład podsufitka 8E9867505H 2BH. Przy czy numer podsufitki podałem przykładowy a nie do Twojego modelu.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Przecież Ci podał 2BH czyli platin-hell (grau) oznacza jasny platynowy (szary). Musisz szukać części mające po numerze części dopisek 2BH, czyli oznaczenie koloru 2BH. Tak na przykład podsufitka 8E9867505H 2BH. Przy czy numer podsufitki podałem przykładowy a nie do Twojego modelu.

No własnie rzecz w tym że ja nie mogłem nigdzie się doszukać informacji mianowićie  ze 2BH to inaczej Platin- hell tak czy inaczej wielkie dzięki , mam jeszcze jedno pytanie tzn szukam osłony słupka  strona kierowcy w aso podali mi numer  8E0 867 243 C 2BH lecz mam z tym zakupem problem bo wszystkie te osłony nie mają dopisku ... C 2BH nawet ta moja którą zdemontowałem  z  auta więc jak to rozumieć ?   Mało tego różnią się troszkę górnym mocowaniem  , na 1 zdjęciu moja z auta a na 2 zdjęcie wszystkie inne od a4 b6IMG_20230214_223803.thumb.jpg.93f4b0205261ecb07c4251358dc6cbc0.jpg

Screenshot_20230212_193543_com.huawei.browser.jpg

Edytowane przez Miłośnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcowa literka w numerze części to tzw. index. Zmienia się on gdy dana część zostanie zastępiona nową (czasem ulepszoną) lub gdy dana część przeznaczona jest do innego modelu/wyposażenia.

W tym przypadku przypuszczam, że ta część została zastąpiona nowszą  dlatego zmienił się jej index.

Na początku produkcji część miała numer 8E0 867 243, zastąpiono ją pewnie częścią 8E0 867 243 A, później B a najaktualniejsza jest teraz  8E0 867 243 C. Więc albo kup z początku produkcji bez indexu albo aktualną z indexem C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Końcowa literka w numerze części to tzw. index. Zmienia się on gdy dana część zostanie zastępiona nową (czasem ulepszoną) lub gdy dana część przeznaczona jest do innego modelu/wyposażenia.

W tym przypadku przypuszczam, że ta część została zastąpiona nowszą  dlatego zmienił się jej index.

Na początku produkcji część miała numer 8E0 867 243, zastąpiono ją pewnie częścią 8E0 867 243 A, później B a najaktualniejsza jest teraz  8E0 867 243 C. Więc albo kup z początku produkcji bez indexu albo aktualną z indexem C.

Rozumiem  , a co myślisz o tym górnym mocowaniu ? Jest troszkę inaczej  niż przy wszystkich a4 b6 ? Wklejam fotki na których zaznaczyłem na żółto ,  1 fofo to cześć moja z a4 b6 , 2 foto to cześć z ogłoszeń również niby z a4 b6

IMG_20230214_223803_edit_535029346656899.jpg

Screenshot_20230217_100649.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem  to w  a4 b7 jest stosowane takie mocowanie  a nie w a4 b6 ,  kupiłbym  to osłone z a4 b7 lecz tam  odcień jest podobno troszkę inny niż u mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie wiem skąd ta różnica.

Takie mocowanie jest ale w a4 b7 , ja na 100% mam tą osłonę  z a4 b6, tak wychodzi po numerze części  i po vinie mojego auta ,  w a4 b7 Platin hel   podobno ma trochę inny odcień lecz czy to prawda tego nie wiem , jeśli się myle to prosze mnie poprawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Miłośnik napisał(a):

w a4 b7 Platin hel   podobno ma trochę inny odcień lecz czy to prawda tego nie wiem

Tego też nie wiem. Nie porównywałem ze sobą elementów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Tego też nie wiem. Nie porównywałem ze sobą elementów. 

Rozumiem, wielkie dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...