Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór bagażnika dachowego - baza


worm87

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co piszecie wynika, że sam bagażnik dachowy bardziej szumi niż po zamontowaniu na nim boxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba wezme wingbara + stopy (lub aguri runner). Myslalem o Aguri Prestige ale potrzebuje bazy na dwa rowery wiec moze nie wystarczyc


ktoś wogóle stosował 1xAguri Prestige + 2xAguri Acuda ?


ja chyba wezme wingbara + stopy (lub aguri runner). Myslalem o Aguri Prestige ale potrzebuje bazy na dwa rowery wiec moze nie wystarczyc


ktoś wogóle stosował 1xAguri Prestige + 2xAguri Acuda ?

dobra

nie zdecydowałem się na Acudy (maja zaciagane paski materialowe a nie z materialu syntetycznego troche to bruzdzi na funkcjonalnosci) mam Aguri Prestige + Thule FreeRide 532 sprawdza sie super :)

jeszcze musze dobrac w ziemie do Aguri Prestige jakies mocowanie na deske i narty ... do tej bazy aguri polecono mi cos "wyzszego" gdyz rzeczywiscie baza siedzi troche nisko ale nie wiem czy sie ostatecznie zdecyduje na cos wyzszego czas pokaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie trochę temat i ponowie pytanie

 

Bagażnik z Avanta da się zamontować do SEDANA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Widzę że THULE ma nowszy model łap jak wyżej wspomniane 757 czyli 7104 

Bagaznik-dachowy-belki-Thule-7104-EVO-WI
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 868 zł - Bagażnik dachowy belki Thule 7104 EVO WINGBAR Alu (8800303530). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Czy ktoś ma porównanie czy rzeczywiście są lepsze od tych 757 ? Producent sugeruję że jest coś co zapobiega zbyt mocnemu dokręcaniu i zerwaniu gwintu jak w 757. Rzeczywiście był ten problem?. Mogę kupić prawie nie używane ,,używki'' 757 za 550 z belkami i zastanawiam się czy warto dopłacać 300 zł do nówek z nowszego modelu  . Jakiej długości macie belki w B7 i czy pasują one na długość do aut wielkości np. do Audi a6  ? Teoretycznie nowe stopy pasują do belek wingbara i tych nowszych ale nie wiem jak to się ma w praktyce. Macie jakieś doświadczenia ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie badając dalej temat...Są dużo tańszą opcją np nogi THULE + belka stalowa. Tylko jak się to ma wtedy do montażu boxów itp  ? Nie miałem nigdy bagażnika dachowego i dlatego sporo pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatecznie używane thule 9584, czas na boxa, ma ktoś doświadczenie jaka maksymalna długość na a4 b7 pasuję żeby klapa się otwierała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2020 o 21:47, cnv napisał:

Kupiłem ostatecznie używane thule 9584, czas na boxa, ma ktoś doświadczenie jaka maksymalna długość na a4 b7 pasuję żeby klapa się otwierała ?

ktoś poleci jakąś rozsądną/optymalną długość do avanta B6/B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...