Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Współpraca bleutooth i telefonu Lenovo S750


steve69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał może okazję przetestować działanie zestawu bluetooth w aucie oraz Lenovo S750?

Mam wielka ochotę na tego smartfona, ale boję się, że będą problemy ze współpracą z zestawem głośnomówiącym w samochodzie.

Mój moduł bluetooth w aucie to 8P0862335D.

Lenovo S750 pracuje pod Androidem 4.2 Jelly Bean

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś konkretne obawy dlaczego miało by nie działać? Testowałem swój moduł (niestety nie wiem jaki, podłączony do RNS-E) z różnymi telefonami (Samsung, HTC, Sony, Apple) z różnymi systemami (4.4, 4.3, 4.2, 4.1, 4.0, 2.3.6, iOS 6) i nigdy nie miałem problemów.

Lenovo nie testowałem ale nie widzę żadnych przesłanek dlaczego miałby nie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem, bo wolałem "na zimne dmuchać".

Tym bardziej, że były tu już wątki o tym, że komuś jakiś Galaxy nie działa z BT.

Okazuje się, że wypomniany Lenovo S750 dogaduje się z BT w aucie bez problemów. Pamiętać tylko trzeba o tym, by kontakty zapisane były również na karcie SIM (a nie tylko w pamięci telefonu), oraz w nazwach nie może być polskich znaków diakrytycznych.

Telefon już kupiony. :wink:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne. W moim Galaxy pobiera wszystkie kontakty (nie mam żadnych kontaktów na SIM), ze wszystkich źródeł i kont. Polskie znaki nie pamiętam ale wydaje mi się że są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kontakty miałem tylko w pamięci telefonu, to BT łączył się z telefonem, ale żadnych kontaktów nie mógł "ściągnąć".

Wystarczyło, że skopiowałem kontakty na kartę SIM, a BT od razu je "zauważył" i pokazał na FIS.

Co do polskich znaków - jeśli użyłem któregoś w nazwie kontaktu, to FIS zamiast znaku wyświetla albo puste miejsce, albo "krzaczek".

Np. zamiast "Łukasz" widzę " ukasz".

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... to trochę dziwne

znane sa problemy ze starymi modułami a nowymi wersjami bluetooth (właśnie taki mam i zastanawiam się co z tym zrobić)

Może zna ktoś odpowiedź czy ten moduł D w pełni współpracuje z najnowszymi bluetooth 4.0 na adroidzie 5.0?

chodzi mi o to by przywrócić najtańszym kosztem funkcjonalność do której się przyzwyczaiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie.

Ja moduł z końcówką D używałem z HTC One SV i Galaxy S3 bez problemu.

Udało mi się odczytać kontakty z Galaxy S4.

Dziś kupiłem HTC Desire 820 i niestety nie czyta mi książki telefonicznej.Kontakty zapisane na SIM i lipa :(

Coś da radę zwlaczyć żeby odczytał kontakty ? Czy muszę moduł zmienić na nowszy :/ ?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie ja tez mam moduł z literka D i niestety nie zczytuje on ksiazki z nowszych modeli telefonów z bluetooth 4,0 i wzwyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. O zczytywaniu książki to ja nie marzę. Chce mieć stabilne połączenie bo mi rozlacza po 15sekundach od sparowania ? Rozumiem ze D daje rade? i rozumiem ze będzie tu na sprzedaż? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś coś sprawdzone? Jaką literkę brać do Samsunga Note 4 na antku 5.01?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...