Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słabo grające głośniki tył i subwoofer


zioleks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 2ch dni stałem sie posiadaczem audi a4 B6 bez dzialajacego radia wiec postanowilem je wymienic.Po kilku godzinnej walce z montazem w końcu udalo mi sie uruchomić moje JVC poprzez zwarcie żółtego i czerwonego kabla. W ogóle nie gaśnie po kluczyku. Do tego gra głośnik tylko z lewej z trony z frontu. Wszystko bylo spięte takim adapterem(foto) oraz drugim dedykowanym do radia. Radio nie fabryczne, dzialajace. Sprawdzalem tez na innym egzemplarzu i problem sie powtarza.d8305f0768e3ff3a14218d947cdfb22f.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2018 o 08:33, hanik94 napisał:

Jest serio jakas roznica po tym wykonaniu ? nie spali sie nic i wogole ? pytam bo jestem lekko zielony w tym temacie akurat wiec nie bede zgrywal zadnego znawcy pozdrawiam

Może ci jeszcze certyfikat wystawić, co ?

Poczytaj lepiej zamiast głupio pytać.

Po to są przyklejone tematy

https://a4-klub.pl/topic/319940-avant-stockowy-subwoofer-poprawa-grania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2018 o 08:33, hanik94 napisał:

Jest serio jakas roznica po tym wykonaniu ? nie spali sie nic i wogole ? pytam bo jestem lekko zielony w tym temacie akurat wiec nie bede zgrywal zadnego znawcy pozdrawiam.

Zmieniaj . Jest troche lepiej chociaz ostatnio zmieniłem na oryginał bo jakos wydawało mi sie ze za duzo tego bassu jednak . Nic sie nie zjara. Działa normalnie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem u siebie z audio... a4 b6 avant rnse dokladane  + fabryczne audio - bez bose ... 

audio slabo gra , glosniki harcza, bass kiepskawy jak sie troche glosniek podglosi.... w drugim aucie mam ta sama kombinacje z tym ze fabryczne rnse + fabryczne audio ale w audi a4 b7, avant i w tym a4 b7 audio znacznie lepiej gra , bas znacznie lepszy, slyszalnie nawet juz na niskiej glosnosci

 

czy jest jakas roznica w glosnikach/wzmacniaczu miedzy b6 a b7? czy to kwestia przejsciowek fakra? kodowanie jest identyczne i probowalem tez innych w sensie cabrio czy audio liniowe , zmienialem tez polaryzacje w glosniku w tubie

zauwazylem tez ze cos jest nie tak , bo gdy robie ze ma grac prawa strona to gra lewa i odwrotnie...

 

Edytowane przez gelus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...